Ціна на фурнітуру для дверей формується виходячи з двох основних параметрів. Перший параметр це матеріал, з якого вона виготовляється, другий параметр це технологія, за якою фурнітура проводиться.

Іншими словами ціна фурнітури безпосередньо залежить від якості матеріалів і складності виробництва. Дешева фурнітура виробляється з пластику, деревини, латуні або силуміну. Дорога фурнітура виготовляється зі сплавів бронзи і сталі.

Важливим кроком у виборі фурнітури є вибір петель. Головною властивістю петель є зазор між складовими частинами петлі. Чим він менший, тим якісніше петлі. На найкращих петлях зазор геть відсутня. Для легких міжкімнатних дверей підійдуть латунні петлі бажано поліровані. Хромовані і нікельовані петлі не стійкі до подряпин, а так само з часом змінюють колір. Ціна на ці петлі коливається в районі 180 рублів за штуку. Майте, введу, що одні двері потрібно як мінімум дві петлі.

Наступним етапом у виборі фурнітури є підбір ручок. Так як дверні ручки цей предмет, з яким вам доведеться контактувати весь час, їх варто підбирати так щоб вони були зручними і приємними на дотик. При виборі ручок, чимало важливим характером є ціна і вага. Якщо ручка дешева і має малу вагу, то незабаром забарвлення з неї зітреться і поламається.

Для того, щоб бути впевненим, що ручка буде довго служити, варто вибрати ручку, виготовлену із сталі або латуні. А щоб фарба довго не стиралася, треба здобувати ручку з нанесеними на неї декількома шарами фарби. Важливо звертати увагу на відомі бренди.

Середня ціна, на хорошу дверну ручку в середньому становить шістсот карбованців. Дешеві ручки стоять в районі двохсот п’ятдесяти рублів за штуку. При виборі дверної ручки варто звернути увагу на те, як легко вона натискається, наскільки м’який хід, я як чітко працює поворотний механізм.

Наступний пункт, на який варто звернути увагу — це шпінгалет. При установці шпінгалета на двері товщиною менше 25 сантиметрів, рекомендується встановлювати накладної шпінгалет, хоча він сильно впадає в очі, однак він не послабить конструкцію дверей і запобіжить від випадкового защемлення пальців. Середня ціна шпінгалета становить вісімдесят карбованців.

Ну і останнім елементом фурнітури є обмежувач ходу двері. При виборі обмежувача, варто звернути увагу на якість накладки-бампера. Якщо корпус накладки буде хисткий, то при ударі двері вона може надломитися. Середня ціна на обмежувач становить сто рублів.

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Як вибрати фурнітуру для міжкімнатних дверей — ми знаємо, як!

  Після закінчення капітального ремонту підходить черга установки або заміни міжкімнатних дверей. Процес вибору дверей не складе особливих труднощів, оскільки сучасний ринок будматеріалів пропонує…

 • Як вибрати готель в Празі — рекомендації туристам

  Напевно, ви їсте в Прагу за враженнями від огляду визначних пам’яток і відвідування місцевих пивних ресторанів. Тому комфортність готелю далеко не головний критерій вибору. На що дійсно варто зве…

 • Як відкрити замок міжкімнатних дверей

  Міжкімнатні двері найчастіше можуть стати причиною виникнення неприємних ситуацій. Якщо двері обладнана врізним замком з клямкою, то маленькі діти, наприклад, можуть опинитися в скрутному станови…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 2 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.