Навіть якщо це ванна кімната, не думайте, що тут тільки царство води і холодного відблиску кахельної обробки: квіти у ванній кімнаті і в’язані прикраси та аксесуари для ванної кімнати додадуть їй таку ж привітну теплоту, як і будь-який інший.

Килимки для підлоги, килимок на кришку унітазу і декоративний тримач для туалетного паперу можна зробити власними руками — зв’язати гачком. Для цього вам знадобляться товсті синтетичні нитки, гачок №4-5 (не менше 3,5!), Ця стаття і терпіння.

Спочатку хотілося б трохи сказати про матеріали: пряжа 100% акрил 100гр. Golden Cotolin, гачок №4. Нитка повинна бути досить товстою, або ж краще брати товщину в дві нитки. Інакше килимки виходять мініатюрні, як ніби для дитячої ванної кімнати. З цієї ж причини зазначену в інструкціях до схеми гачок № 3, теж категорично не підходить. Крім того, синтетичні аксесуари для ванної кімнати буде простіше висушити і випрати.

Як зробити в’язані прикраси та аксесуари для ванної кімнати

Використовуючи дані в ДОДАТКУ схеми в’язання на аркушах AD і схеми елементів в’язання, прикрасити ванну кімнату в’язаними приладдям зможе навіть новачок. У схемі використовуються нескладні вузли:

&# 9675; — Повітряна петля — вп &# 9 532; — Стовпчик без накиду — сбн

&# 9 516;

&# 9 532; — Стовпчик з накидом — ССН &# 9679; — Сполучна петля або напівстовпчик пп

&# 9474;

&# 9 516;

&# 9 578; — Стовпчик з двома накидами — сс2н

&# 9474;

Сс2н в’яжеться так, як і ССН, тільки в ньому на одну протяжку більше. Небезпека полягає в тому, що всі схеми досить густі і тому потрібно бути дуже уважним, щоб не допустити помилку, а це досить просто зробити.

Розбираємо схеми в’язання аксесуарів для ванної кімнати

Килимок для кришки унітаза

Починаємо в’язати з центру «каштанового аркуша»: набираємо 6 повітряних петель, замикаємо їх у кільце, робимо ще 3вп для підйому і в’яжемо перший ряд. Тут все в’язання кругове, але схема вказана тільки для половини — до горизонтальної осі симетрії килимка. В’язання скоро стане дуже сильно стовбурчитися — не лякайтеся, це нормально, до кінця роботи воно розрівняти і все стане на свої місця.

Увагу потрібно звернути на помічені місця 1-6:

місце 1 — починаються пари 3вп-ССН, в дзеркальній частині це два поспіль ССН, там виконується вся їхня лінія — лінія салатового кольору.

місце 2 — починаючи з ряду №9, в’яжемо 3вп-ССН, 2ВП, 2ссн — все з однієї арки з 2ВП попереднього ряду. У дзеркальній частини те ж саме, тільки пара 3вп-ССН замінюється на два поспіль ССН і виконується за рожевої лінії до кінця в’язання.

місце 3 — кожен листочок обрамляє кромочка з 1ссн, кожен з яких в’яжеться стовпчик в стовпчик попереднього ряду. У цьому місці з ряду №10 з’являється перший ССН крайнього листа. Автоматично легко провязать пару з 2ссн.

місце 6 — у схемі помилка, пропущена арка з 2ВП.

Загальне зауваження до схеми в порівнянні з наступною. Обидві схеми ідентичні, за винятком меншої кількості листків «гілки каштана» в килимку для підлоги. Звернемо увагу на листочок — спочатку йде його розширення, а потім звуження. Чим раніше почнемо звужувати листик, тим менше вийде розмір килимка. Тому для нормальних розмірів килимка на кришку унітазу крім розміру нитки і гачка, потрібно ще враховувати і цей факт, почавши звуження з 11 ряду, а не з 8-го, як у схемі.

По закінченні передньої частини, виходячи з форми і розмірів вашого унітазу, продовжуємо в’язання сімома рядами задній частині за схемою див. Місце 4, а після закінчуємо схемою див. Місце 5, с убавленій. Якщо довжина вас влаштовує — після передньої частини можна відразу в’язати закінчення за схемою місця 5 або ж взагалі його не робити.

Останньою виконуємо обробку. Спочатку обв’язуємо кромочку по периметру килимка сбн, після вив’язувати ряд з пелюстками. На аркуші А вказана найпростіша схемка, а на аркуші Із та, яка на фото. Там є, на мій погляд, зайвий ряд, з арок з 2ВП. Його можна не робити, а виконати обробку по малюнку.

На словах це буде виглядати так: * 2ВП, 3ссн, 3вп, сбн в першу петлю з трьох попередніх, 3ссн, 2ВП, сбн, повторити від *.

Килимок для підлоги

Тут все просто: починаємо з ланцюжка в 8 петель, замикаємо сполучної петлею, виконуємо 3вп для підйому і в’яжемо перший ряд. Не забуваємо про аналогічне місце 3, як у попередньому килимку. І тут, схоже, пропустили передостанній ряд — див. Місце 1. Оскільки малюнок схеми ідентичний попередньому, рекомендую все-таки виконати закінчення листа, як і в першому килимку.

Тримач для туалетного паперу та інших дрібниць

Підстава починаємо в’язати з ланцюжка в 35 петель, виконуючи за схемою 33 ряду і потім убавленія до ряду 38. По закінченні підстави можна зробити кромочку по периметру з сбн для акуратного вигляду. Петельку-колечко робимо з ланцюжка в 55 петель, пров’язуємо другий ряд сбн не в кожну петлю, а навколо, як би обв’язуючи ланцюжок і приєднуємо до основи. Щоб помістився стандартний рулон туалетного паперу, кріпити квітки до основи ланцюжками з декількох повітряних петель (4-5вп).

Схема квітки також дуже проста, вив’язувати 3 квітки і приєднуємо сбн до лицьовій стороні підстави. За вашим бажанням їх може бути менше або більше, або навіть можна їх розташувати в кілька вертикальних рядів. Розмір діаметра квітки можна варіювати, замінивши ССН на сс2н або додавши кількість рядів. При бажанні зробити бахрому, як на оригінальному малюнку.

Килимок перед ванною

Виконується за схемою на аркуші C. У нашому разі не в’язався.

Дуже сподіваюся, що наші рекомендації допоможуть вам без праці прикрасити ванну цими модними в’язаними аксесуарами для ванної кімнати. Під час роботи зіткнулася з думкою старшого покоління, що нібито такі прикраси для ванної кімнати аж надто декоративна річ. Думаю, насправді, краси ніколи багато не буває, навіть у малесеньких кімнатках. Щасти вам роботи!

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.