Надійний будинок — це наш захист від зовнішніх факторів на багато років. Тому величезне значення перед будівництвом будинку приділяється не тільки проекту будинку, але і матеріалом з якого він буде будуватися. І якщо Ви вирішили побудувати собі затишний, теплий і надійний будинок, то невеликий будинок з бруса буде ідеальним варіантом. Такий невеликий будиночок має все, що необхідно для комфортного проживання. Площа будиночка становить 78м2, але їх достатньо для проживання не великої родини. В якості замітки можна вказати, що такі будинки з бруса будуються для постійного проживання і в якості дачного будиночка, але при цьому займає почесне місце в житті власника.

Невеликі будинки з бруса

Перший погляд на невеликий будиночок з бруса приводить у захват. Навіть проект будинку несе позитивну енергетику. Проекти невеликих будинків з бруса мають класичне планування, але її можна легко змінити і зробити проект на свій розсуд. Для збільшення площі будинку є веранда, яка надійно захищає фасад від негативного впливу зовнішніх факторів, при цьому можна використовувати як місця для відпочинку (особливо в літній період часу). Будуватися невеликий будинок дуже швидко і це робить його просто неперевершеним, оскільки не потрібно втрачати року на підготовку фундаменту. Всі будівельні роботи виконуються однією досвідченою бригадою, яка від початку і до кінця виконає всю роботу.

Невеликий будинок з клеєного бруса

Ще одним з варіантів сучасного будівництва житлового будинку є використання клеєного бруса. Підібрати проекти невеликого будинку з бруса дуже легко, вже з першого побаченого проекту можна закохатися в зовнішній вигляд, а якщо побудувати такий будиночок, то Ви просто більше не зможете жити в інших будинках або квартирах. Адже ще з давніх часів будинки будувалися з дерева і мали шикарний вигляд, але і зараз одним з популярних будівельних матеріалів вважається дерево. Тому якщо Ви вирішили побудувати дачний будиночок або будиночок для постійного проживання, то невеликий будинок з бруса стане Вашим кращим вибором. Якщо ж Ви хочете побудувати дачний будиночок, то проекти дачних будинків з бруса дадуть можливість Вам зупинити свій вибір на відповідному варіанті.

Головне в будівництві будинку з бруса

Найголовніше, на що необхідно звернути увагу при будівництві будинку з бруса це на будівельний матеріал. Так як брус вважається якісним тільки тоді коли був Напиляєте в зимовий час, при цьому брус повинен бути добре просякнутий захисними засобами від жуків, вогнестійкими сумішами і вологостійкими. При цьому будівництвом невеликого будинку з бруса можна займатися в будь-який час року, але фахівці віддають перевагу будувати такі будинки в зимовий період часу, так як матеріал в цей час знаходиться в природному середовищі і рівномірно просихає.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.