Головним атрибутом Нового Року та Різдва є вбрана ялинка. І, природно, всім хочеться, щоб їх новорічна красуня була красивою і подовше радувала око. Як же зробити так, щоб новорічне дерево довше простояло?

1. Правильно вибрати і зберігати ялина до прикраси. Всім зрозуміло, що чим свіже дерево, тим довше воно простоїть. Але, на жаль, всі купують ялинки заздалегідь, поки є з чого вибирати. Тому важливо знати як зберігати її до моменту вбрану. Щоб новорічна красуня добре виглядала, потрібно дати їй звикнути до температури вашого будинку. Для цього, після покупки, варто залишити дерево в кутку кімнати на кілька днів у зв’язаному стані.

 • Тризуб для новорічної ялинки — національна прикраса

2. Перед установкою ялинки — спиляєте зріз стовбура. Це допоможе позбутися від заліпити деревину смоли, що в свою чергу забезпечить надходження води в ялина.

3. Щоб ялинка довше простояла, додайте у воду аспірин (5 таблеток на 3 літри води). До цього розчину деякі рекомендують додавати цукор (1 ст. Ложку цукру на 1 таблетку аспірину).

4. Якщо в встановлюєте ялина у воду, додайте в неї гліцерин (чайна ложка гліцерину на 1 л води).

 • Що подарувати бабусі на Новий рік 2015

5. Якщо ви встановлюєте дерево в пісок, то важливо стежити за тим, щоб пісок завжди був мокрим. Перед тим, як ставити ялинку в пісок, розчиніть у літрі води 2 таблетки аспірину і 3 ложки цукру і змішайте розчин з піском. Після, просто підливайте воду в пісок щодня.

6. Для збереження первозданного вигляду ялинки, деякі джерела радять застосовувати лак для волосся. Просто розпиліть лак для волосся на всі гілки дерева. Ця рада дуже дієвий в плані збереження зовнішнього вигляду, адже лак не дає голкам обпадать. Але цей спосіб дуже небезпечний, так як лак для волосся горючий. Така новорічна красуня може стати причиною пожежі.

 • Що подарувати подрузі на Новий рік 2015

Щоб ваша ялинка простояла в пристойному вигляді протягом усіх новорічних свят потрібно також пам’ятати, що її не можна встановлювати близько до джерел тепла (батареї, обігрівача). А також постарайтеся не перевантажувати гілки ялини іграшками.

Будь-який з вказаних вище способів допоможе вам зберегти свіжість новорічного дерева до самого свята Хрещення Господнього.

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого порталу TOCHKA.NET

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Якщо нудить що робити

  Пам’ять людини відрізняється вибірковістю. Доброго згадується частіше, а зле і неприємне витісняється. Хоча не завжди вдається забути те, що заподіяло біль і страждання. Наприклад, кожна людина п…

 • У скільки місяців можна робити щеплення цуценяті лабрадора

  Ризикну накликати на себе обурення багатьох колег, але з особистого досвіду вивела дещо інший, ніж загальноприйнятий, підхід до вакцинації. По-перше, весь курс вакцинації повинен бути закінчений…

 • Як навчитися робити бокове сальто — Діти і спорт

  Як навчитися робити бокове сальто Деталі Категорія: Спортивная гимнастика Переглядів: 870 У цирку або на спортивній арені нерідко доводиться бачити, як вправні гімнасти виконують перевороти в пов…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать − 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.