Саморобний сифон для акваріума своїми руками.

Саморобний сифон для акваріума своїми руками цілком можна зробити з підручних засобів. Це набуває найбільшу актуальність тоді, коли є дефіцит фінансів на покупку необхідного акваріумного обладнання, а так як сифон для акваріума входить в мінімально необхідний перелік обладнання для акваріума, то якось виходити з такої ситуації все ж треба.

Саморобний сифон для акваріума своїми руками зробити дуже просто, а витрати при цьому так малі, що їх можна просто не враховувати. Саморобний сифон для акваріума зажадає від вас пластикової пляшки з пробкою, наприклад з-під Кока-коли, об’ємом 0,5-1 літра, шланг, приблизно сантиметрового розтину, бажано жорсткий, щоб уникнути перегинів. Довжина шланга довільна, за потребами. І якщо хочете, то можна взяти ще й силікон, для герметизації з’єднань, проте якщо все зроблено акуратно, то можна обійтися і без нього. Крім того вам буде потрібно ніж для виготовлення власне самого сифона.

Отже, почнемо збирати саморобний сифон для акваріума своїми руками.

Для початку виготовимо воронку сифона. Для цього візьмемо пластикову пляшку і зріжемо її нижню частину, верхня частина пляшки, та, що з шийкою, і буде власне воронкою нашого саморобного сифона для акваріума. Нижню частину відрізаємо виходячи з ваших вимог до розміру сифона. У вийшла воронки робимо зигзагоподібну нижню (ту, що обрізана) крайку, можна зробити і зубчасту форму, проте гострі кути на кромці збільшують шанси травмувати себе та мешканців акваріума в процесі сифонка грунту в ньому. Нерівна кромка дасть можливість підсмоктується воду на рівній поверхні скла.

Тепер займемося кришкою від пляшки. У кришці прорізається отвір для шланга. Отвір робиться з таким розрахунком, щоб шланг входив до нього в натяг. Якщо отвір пророблено акуратно і правильно, то герметик для обробки швів не потрібен зовсім.

У пробку, із зовнішнього боку вставляється один кінець шланга, так щоб з внутрішньої сторони знаходилося близько одного сантиметра шланга, а із зовнішнього вся інша його довжина. Далі в разі необхідності герметизируем шов, що утворився в місці з’єднання шланга і пробки, даємо просохнути герметику. Навертаються пробку на горлечко підготовленої воронки і все — Саморобний сифон для акваріума, зроблений своїми руками, готовий!

Прочитано: 15585 раз

Додатково на дану тему

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 − 11 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.