Сьогодні можна знайти пластикові меблі на будь-який смак. Однак більшість дачників приймають рішення зробити меблі для саду своїми руками. Саме такі вироби гармонійно вписуються в дизайн дачі. Як правило, це дерев’яні столи, лавки і стільці.

Вибираємо матеріал

Найголовнішою відмінною рисою садових меблів є простота, тому практично кожен бажаючий зможе змайструвати меблі для саду своїми руками. Ви можете виготовити стілець, стіл, альтанку і навіть дитячу пісочницю.

Найбільш використовуваним матеріалом для виконання садових меблів є деревина. Це пов’язано з тим, що з нею дуже просто працювати, на відміну від робіт з металом, наприклад.

Також дуже часто використовують ДВП, ДСП або фанеру. При виборі матеріалу потрібно враховувати, що краще підбирати новий і по можливості міцний матеріал. Це дозволить меблів в саду служити вам довгий час. Також період експлуатації садових меблів можуть збільшити спеціальні просочення, лаки, фарби і т.д.

Для виробництва садових меблів дуже добре підійде деревина з твердих порід дерева, таких як сосна, липа або береза.

Справжній витвір мистецтва можна зробити з гілок таких дерев, як верба, вільха, черемха. Оригінальна плетені меблі стане справжньою прикрасою вашого саду.

Робимо садову лавку

Найпростіший варіант зробити місце для сидіння в саду — це виготовити звичайну лавочку своїми руками. Далі ми докладно опишемо, як це зробити.

Просту лавочку можна виконати з простого шматка дерева, вірніше дошки. Її слід відшліфувати, зашкурить і приробити за допомогою шурупів або цвяхів до основи. Краще брати дошку шириною не менше 300 мм, а товщиною — 20 мм.

Дошку можна покласти на будь-яку відповідну опору, наприклад, садові валуни. З обрізків дерева можна зробити підпірні ніжки.

Ми розглянули найпростіший варіант, який підійде кожному. Те, що вийшло в результаті, можете побачити на фото.

Тепер перейдемо до більш складного способу виконання лавочки в саду своїми руками, зате більш довговічні і стійкі.

Для виготовлення виробу нам знадобиться дошка шириною 50-55 мм. Також потрібно підготувати пилку й молоток. Якщо ви будете скріплювати деталі не цвяхами, а шурупами, то потрібні дриль і свердла.

Порядок дій такий:

 1. Спочатку з’єднуємо ніжки навхрест.
 2. До сполученим ніжкам криє сидіння, при цьому опора припадає на торець маленьких ніжок.
 3. В останню чергу прикріплюємо спинку, використовуючи шурупи.

Результат оцінюйте на фото.

Робимо стіл

Почнемо з найбільш простого способу зробити стіл для саду своїми руками. Спосіб полягає в тому, що необхідно взяти найтовстіше колода, розпиляти його навпіл, і все. Стіл готовий. Однак тут постає питання, де взяти настільки товсту колоду, і як його пиляти.

Якщо така проблема з’явилася, то слід перейти до способу номер два. Для його реалізації буде потрібно взяти брус 75 * 25мм. Далі збираємо дві дошки у вигляді букви Х. Таким же чином виконуємо ніжки для другої сторони майбутнього столу. Наприкінці прибиваємо додаткові бруски навскіс від стільниці до хрестовини.

Стільницю можна зробити зі старої непотрібної двері. Якщо такий не знайшлося, то можна зробити з дощок. Криє стільницю до ніжок.

Не забудьте поверхню стільниці обробити рубанком і відшліфувати, щоб не попалися занози. В ідеалі, на завершення потрібно обробити стіл лаком. Фото нашого столу для саду можете побачити на фото.

Ще одним простим способом зробити стіл для саду своїми руками — це вкопати в землю старий пень. Стільниця виконується зі зрізу широкого дерева і прибивається цвяхами самого великого розміру. Якщо зробити ще й пару стільчиків-пенечков, то такі меблі прикрасить будь-який сад.

Робимо лежак

Напевно, на кожній дачі є місце, яке призначене для відпочинку і розслаблення. Для того щоб відчувати себе ще більш комфортно, пропонуємо вам спорудити лежак.

Для виготовлення лежака вам знадобляться саморізи, штакетіна для настилу і відшліфовані дошки.

У першу чергу, збирається рама, до якої згодом прикріплюються ніжки. Ширина підстави вибирається виходячи з того місця, де буде розташовуватися лежак.

До виконаної рамі в області голови прилаштовують раму, яка, у свою чергу, виготовлена ​​буквою П. В результаті вийде регульована спинка.

Після цього до рами кріпимо штакетіни. Перед тим, як остаточно зібрати лежак, штакетіни слід покрити лаком.

Виготовляємо крісло-гойдалку

Пропонуємо вам ще один варіант для комфортного відпочинку в саду. Це крісло-гойдалка. Зробити його не так складно, як може здатися на перший погляд. Отже, приступимо.

 1. Насамперед необхідно зробити креслення на папері.
 2. Перенесіть його на дерев’яний щит або фанеру. Це робиться шляхом обведення малюнка.
 3. Випиляєте деталі лобзиком.
 4. Зашліфуйте торці кожної з деталей.
 5. Накресліть на деталях пази для бічних частин.
 6. Випиляєте їх фрезою.
 7. Всі деталі з’єднайте за допомогою саморізів.
 8. Розпірки приклеюються.
 9. Місця, де вкручувалися саморізи, слід замазати шпаклівкою.

Як бачимо, виготовити меблів для дачі своїми руками зможе кожен, навіть початківець майстер. Приклад виконання садових меблів можете також подивитися на нашому відео. Там будуть більш зрозуміло викладені основні моменти.

Звичайно, щоб зробити меблі, потрібно прикласти деякі зусилля, але зате як приємно буде відпочити потім на дачних меблів, зробленої самостійно.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать + четыре =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.