Зміцнення воріт гаража

Зміцнення воріт гаража одна з складових обладнання приміщення. Адже це захист приміщення, так що будемо вважати цю роботу основної. Як зміцнити ворота гаража ми і розповімо в цій статті.

Тут все зробити можна буде своїми руками і тому ціна роботи невисока. Тут на першому плані буде йти якість виконання. На цю тему багато відео і фото, зараз ми їх узагальнимо і виберемо саме корисної і потрібне.

Contents

Особливості та важливі рекомендації від фахівців

Зміцнення воріт в гаражі доводиться робити навіть якщо ви купуєте дорогий виріб відомого бренду. І якщо ваш гараж оснащений звичайними розпашними воротами. то знайте, що каркас такої конструкції обов’язково потрібно ретельно, зміцнити, тому ви повинні розуміти це.

Отже:

 • Щоб зробити це, потрібно приварити до воріт пояс з металу, робиться це з внутрішньої сторони, тоді конструкція виходить більш надійною і практичною, як власне і повинна бути.
 • Так само треба звернути увагу і на ребра жорсткості, адже метал не повинен «грати».

Розподіл ребер жорсткості у воротах

Увага: Важливо пам’ятати, що ворота гаража обов’язково повинні відповідати необхідним вимогам безпеки. Наприклад, на зовнішній їх стороні ніколи не повинно бути ручок без виступів, адже саме часто крадіжки автомобілів та інших предметів, відбуваються в таких гаражах, пам’ятайте про це.

 • Але щоб не зіткнутися з такою проблемою, і виключити можливість злому замка, при монтажі потрібно підготувати на поверхні воріт спеціальне поглиблення, після чого можна монтувати замок.
 • У тому випадку, якщо ви бажаєте здати гараж в оренду, то знайте, що на ворота потрібно обов’язково поставити надійний і якісний замок (див. Замки гаражні з секретом: який краще), адже в будь-якому випадку, тоді ви знайдете орендаря швидше.
 • Хочеться відзначити, що для початку потрібно зняти з петель старі ворота, укладаючи їх на рівну поверхню, що стосується кріплення, то все старе потрібно прибрати, це стосується і петель, далі їх потрібно ставити на місце, але вже в цілісному і робочому стані, звичайно ж.
 • Ворота потрібно накрити листами металу, листи прийнято кріпити за допомогою саморізів, а саморізи повинні розташовуватися таким чином, щоб вони могли входити в середину балок, в тому випадку, якщо ви помітили, що по краях листи будуть виступати, то їх потрібно загнути всередину. Адже робиться це, насамперед, щоб отримати більш привабливий зовнішній вигляд.
 • У тих місцях, де будуть кріпитися ворота до стін, потрібно обов’язково встановити сталеві кути з прокатної сталі, а в місцях кріплення воріт обов’язково монтується арматура, адже це важлива умова.
 • Тепер можна монтувати ворота, роблячи це якісно і ретельно, не маючи в цій сфері досвіду, звичайно, зробити це точно і правильно не вийде.

Безпека гаража: що потрібно зробити обов’язково

Звичайно ж, ви бажаєте, щоб у вашому гаражі можна було знаходитися з особливою безпекою, при цьому потрібно розуміти, що будь-яка споруда має вразливі місця, якими можуть скористатися зловмисники, тому ваше основне завдання — з’ясувати, де ці місця і зробити так, щоб ніхто не зміг у них забратися.

Увага: Купуючи готові ворота обов’язково треба подивитися рекомендації до установки. Там питань безпеки приділяють увагу. Там же їсть і рекомендації.

 • У тому випадку, якщо гараж являє капітальне бетонну споруду, то знайте, обов’язково потрібно зробити додаткове цементування гаків з металу.
 • Щоб зміцнити, як слід, стіни гаража, прийнято виготовляти спеціальний металевий каркас з куточків, вони у свою чергу, повинні володіти відповідним розміром, пам’ятайте про це.
 • Каркас потрібно ошпарити металевою сіткою, звичайно, краще всього виконувати таку роботу ще під час будівлі, але якщо зміни будуть входити у вже готове споруда, то каркас найкраще споруджувати всередині приміщення, звичайно, якщо простір дозволяє зробити це.

Увага: Пам’ятайте, що ви повинні ретельно, постаратися зміцнити ворота гаража, адже саме через них зловмисники часто і заходять в такі приміщення, а значить, приділяйте цьому місцю особливу увагу.

 • Ви можете наварити на гаражні петлі спеціальні металеві прутки, а вони в свою чергу, серйозно заважатимуть перепилювання, так що, ця умова є важливим. Зі зворотного боку воріт потрібно приварити болти і гайки, підстрахувавши при цьому додатково петлі, не забувайте про це.
 • Щоб стулки могли надійно притискатися один до одного, потрібно влаштувати ексцентрикові запори (див. Запори на ворота гаражні: різновиди та особливості), роблячи це обов’язково. На одну із стулок воріт, ви повинні будете приварити широку металеву смугу, вона в свою чергу не дозволить просунути між стулками лом чи якийсь інший інструмент, так що, обов’язково потрібно знати про цю важливу раді.
 • Петлі, призначені для навісного замка потрібно зрізати і зовсім прибрати їх всередину поверхні воріт, якщо звичайно, є така можливість, при цьому, не забуваючи залишати мінімальний отвір, який служить для навішування замка.
 • Щоб захистити гараж від проникнення непроханих гостей, можна встановити просту сигналізацію, вона буде спрацьовувати при відкриванні воріт.

Висновок

Кожен господар бажає, як слід захистити майно свого гаража від крадіжки, це стосується і автомобіля. Тому потрібно обов’язково зробити зміцнення гаражних воріт будь-якими способами, тепер ви знаєте, як це робиться, крім цього, необхідно в обов’язковому порядку замислитися над безпекою та гаража в цілому, сьогодні такі проблеми легко і ефективно вирішуються, так що, все залежить тільки від вас.

У тому випадку, якщо ви звернетеся до фахівців, то вони завжди допоможуть підібрати той чи інший спосіб захисту вашого гаража. Але тепер ви точно знаєте, як можна зміцнити ворота від цього приміщення, рішення за вами. Інструкція вам допоможе в цьому питанні.

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Як вибрати ворота з хвірткою для дачі — Будівництво

  Як вибрати ворота з хвірткою для дачі Власники окремих ділянку і дач досить-таки часто стикаються з проблемою вибору воріт і хвіртки для дачі . У першу чергу це пов’язано з неймовірно великою кіл…

 • Як зварити гаражні ворота Рекомендації, вигляді, ціна роботи

  Вибір гаражних воріт — важливий етап облаштування ділянки. Коли ремонтні та будівельні роботи по дому завершені, можна звернути увагу на збереження свого автомобіля. Якщо вже є гараж, він повинен…

 • Як правильно зберігати шини взимку

  Як правильно зберігати шини взимку. Автомобілісти, в основному, не відчувають довіри до всесезонним шинам і, відповідно, два рази на рік роблять перехід між літніми та зимовими комплектами. Проте…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемнадцать − 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.