Йоркширських тер’єрів дуже часто не вигулюють постійно, а просто привчають до лотка, як кішок. Так само є сенс привчати до певного місця і маленьких цуценят до тих пір, поки вони не почнуть гуляти на вулиці і терпіти зі своїм туалетом від прогулянки до прогулянки. Бувають, звичайно, і недбайливі господарі, які зовсім не виводять собачку на вулицю, але якщо вони порівняють свого зашугані і всього боїться цуцика з гуляющими побратимами, зрозуміють, яку помилку зробили!

Методика привчання щеняти до лотка в принципі дуже проста. І тим легше все виходить, ніж раніше і методичніше до цієї справи приступиш. В ідеалі, в той момент, коли Ви принесли в будинок цуценя йоркширського тер’єра, відразу ж постелити одноразову пелюшку — памперс в якому або місці, яке влаштовує Вас в якості собачого туалету. Основна вимога до такого місця — воно має бути доступне для собачки без сторонньої допомоги, якщо це санвузол, то двері повинна бути завжди прочинені.

Починайте уважно стежити за щеням, і в той момент, коли він збереться зробити свої справи, його потрібно перенести на пелюшку і коли він там все зробить, слід відразу ж його похвалити і приголубити. Бажано також зловити цуценя, прилаштовується з очевидними намірами в недозволеному місці, і точно в тому ж порядку відправити туди, де відтепер буде його туалет. У перші два тижні цим потрібно займатися постійно, ні в якому разі не лаючи цуценя, і не забуваючи постійно хвалити його.

Деякі репресії можна водити тільки тоді, коли щеня стовідсотково знає, де його туалет, і що від нього хочуть! Тобто, якщо песик сам пішов в потрібне місце то його обов’язково необхідно хвалити, але якщо його застали за спробою справити нужду в недозволеному місці, слід його пожурити і відразу ж перетягнути в місце покладене. Там знову-таки хвалити.

При цьому карати цуценя можна тільки в тому випадку, якщо Ви застали його за самим процесом. Якщо він встиг відійти від місця злочину, то калатала нічого не дадуть, собака просто не зрозуміє, за що її покарали.

Після того, як щеня звик ходити на пелюшку, її потрібно перекласти в лоток, з часом прибравши пелюшку зовсім.

Останні статті:

Бостон тер’єр і його неземна краса)))

Коли ми купували бостон тер’єра. звичайно думали, що вони дуже милі і симпатичні. АЛЕ хто ж міг уявити, що бостон-тер’єри це просто ангели, чарівні, без недоліків, а їх неземна краса не викликає сумніву у всіх, хто особисто бачив і тискав))) бостона.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × один =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.