Поява в будинку британського кошеня – це велика відповідальність. Своєчасно годувати кошеня і правильно доглядати за ним — це лише найменша складова виховання. Дуже важливий великий запас терпіння, тому що кошенята можуть доставити господареві деякі незручності.

Навіть британські кішки, які відомі врівноваженим і спокійною вдачею, народжують грайливих малюків. Кошенята незалежно від своєї породи неспокійні і вимогливі. Перший час кошеня може бути навіть нав’язливим. Як виховувати кошеняти, щоб він став врівноваженим і спокійним улюбленцем?

Насамперед, потрібно сформувати позитивну модель виховання. Показати кошеняті, що в новій сім’ї його люблять і цінують.

У вихованні кошенят немає нічого ефективніше ласки. Якщо кошеня завинив, не потрібно застосовувати фізичне насильство або кричати. Досить просто змінити інтонацію голосу. Кошенята — істоти тямущі, вони відразу всі зрозуміють самі.

Британські кошенята взагалі славляться одними з найбільш тямущих. Досить їм один або два рази показати, де знаходиться лоток і що потрібно там робити, як вони схоплюють все на льоту.

Звичайно, виховання кошеня не обійдеться без певних несподіванок. У ситуації з лотком він може не встигнути до нього добігти, а у великій квартирі маленький вихованець може просто заблукати. Тут-то і знадобиться терпіння.

Ще при покупці британського кошеня потрібно порадитися з заводчиком, як забезпечити вихованцеві правильне харчування. Зазвичай не рекомендується відразу переводити кошенят на іншу їжу, тому що це може викликати кишкові розлади і навіть шлункові інфекції.

Виховання британських кошенят також зводиться і до правильного раціону.

Заборонено давати вихованцям солодкі і солоні продукти, свинину і копченості, шоколадні цукерки. Перевантажувати раціон малюка рибою також вкрай не рекомендується. Рибу слід давати хоча б один раз на тиждень.

Крім ласки і харчування виховання кошеня зводиться до проведення необхідних гігієнічних процедур. Раз на місяць треба чистити вуха, у міру необхідності стригти кігті, давати препарати проти глистів, робити потрібні щеплення.

Перші місяці в новому будинку для вихованця самі стресові. Щоб заслужити довіру і любов, господар повинен створити для свого нового вихованця просто ідеальні умови.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.