Відвідавши кілька спеціалізованих меблевих магазинів ви, мабуть, вже остаточно переконалися, що для економії сімейного бюджету підставку під акваріум можна зробити самостійно. Все що вам потрібно в процесі роботи, можна придбати в тому ж магазині або на ринку. Що ж стосується дизайну підставки, то його можна придумати самому або знайти декілька відповідних і нескладних зразків в Інтернеті.

Вибравши дизайн майбутньої тумби, слід визначитися з її розмірами. Запам’ятайте, що розміри підставки повинні бути трохи більше ніж сам акваріум.

Як тільки куплені всі необхідні матеріали, обрана модель і розміри підставки або тумби — можна сміливо приступати до роботи.

Якщо у вас є деякі сумніви — наприклад, «я не вмію!», «У мене нічого не вийде» або «я ніколи такого не робив, краще заплачу більше і куплю її», — будьте впевнені в тому, що готова тумбочка під акваріум своїми руками принесе вам більше задоволення, ніж така ж, але куплена в магазині. Погодьтеся, — милуватися тим, що зроблено своїми руками і відчувати гордість за себе набагато приємніше, ніж дивитися на верстатну роботу.

Бажано приступати до роботи, тільки коли ви відчуваєте що до вас «прийшло» натхнення. Це допоможе прискорити процес, який, як кажуть, буде виконаний «на одному диханні».

Що стосується розміщення майбутньої підставки або тумби для акваріума, то тут можливі кілька варіантів. Всі вони безпосередньо залежать від обсягу акваріума, його розмірів і, звичайно ж, від квадратних метрів вашого житла.

Приміром, у великих будинках або квартирах дуже красиво виглядає великий (більше 250-ти літрів) акваріум, розміщений в центрі кімнати. Для такого дизайнерського рішення краще буде, якщо підставка під акваріум своїми руками буде виконана з натурального дерева з елементами ручної різьби. Для невеликих або маленьких квартир відмінним рішенням залишається кут кімнати або акваріум, вбудований у стіну.

Роботу по збірці підставки буде виконати легше, якщо раніше вам доводилося робити щось подібне. Якщо ж досвіду в меблевій справі ви не маєте, то постарайтеся вибрати для себе конструкцію, яка не складну для виконання. Чим простіше дизайн — тим легше і швидше все буде готово. При необхідності не соромтеся звернутися за допомогою до своїх знайомих або в майстерню. Не помиляється той, хто нічого не робить!

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Будиночок для щури своїми руками

    Якщо ви завели собі декоративну щура або хом’яка, то краще за все тримати їх в акваріумі. Ще можна розташувати в клітці. Тільки це має бути дуже міцна клітка, інакше гризун може її пошкодити і вт…

  • Як зробити самому акваріум Робимо акваріум своїми руками разом

    «Ви — злопам’ятний людина? — Ні, я просто злий, і в мене хороша пам’ять! »- Мабуть, так звучить відомий анекдот. А що з цього приводу думаєте ви? Можна, можливо. Як зробити самому акваріум? Аква…

  • Як облаштувати затишний балкон своїми руками

    Як облаштувати затишний балкон своїми руками Якщо ви ще новачок у питаннях ремонту та облаштування власного житла, то почати практикуватися цілком можна на лоджії або балконі. Навіть починаючому…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × один =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.