Спанієль — собака, що зарекомендувала себе відмінним компаньйоном та сімейної собакою. Однак для того, щоб спілкування з ним приносило тільки радість і задоволення, спанієля необхідно правильно виховати.

Виховання спанієля — процес не надто складний, якщо знати породні особливості цієї собаки. Зате результат перевершить всі очікування — спанієль стане гордістю і справжнім другом своєму господареві.

ОСОБЛИВОСТІ ВИХОВАННЯ спанієлі

Спанієль — собака, яка обов’язково повинна бачити в хазяїні ватажка. Багато спанієлі люблять «перевіряти» господаря і межі дозволеного. Тому вкрай важливо бути послідовним при їх вихованні.

Головне в тому, як виховувати спанієля — почати процес виховання вчасно. З першого дня перебування в новому будинку щеня повинен знати, що повинен підкорятися господареві і дотримуватися встановлених їм правила. Причому потрібно розуміти, що те, що дозволено цуценяті, буде дозволено і дорослому спанієлеві.

І, відповідно, якщо ви не хочете, щоб ваш дорослий спанієль робив щось — Не дозволяйте це робити і поки він щеня. Наприклад, якщо ви не хочете спати в одному ліжку з собакою — не беріть цуценя спати до себе. Інакше потім, коли він виросте, він не зможе зрозуміти, чому раніше йому це було можна, а зараз — ні.

Вимагайте від спанієля виконання відданих вами команд. Не виконуючи їх, він вас «перевіряє», і якщо він зрозуміє, що непослух йому «зійде з рук», він перестане вас слухатися взагалі. Будьте тверді, але справедливі — і собака буде вас не тільки любити, але й поважати.

Дресирування і виховання

Виховання спанієля включає в себе і його дресирування. Дресирування робить собаку не тільки більш слухняною, але і покращує її взаємини з господарем і допомагає їй стати більш впевненою в собі.

В ідеалі, з спанієлем необхідно пройти курс ОКД (загальний курс дресирування) або принаймні УГС (керована міська собака).

Але багато власників так захоплюються дресируванням, коли бачать успіхи своєї собаки і відчувають гордість за неї, що продовжують і записуються на курси аджилити, Флайбол або фрісбі. Ці види спорту відмінно підходять для активних та енергійних спанієлів, а, крім того, допомагають собаці виплеснути всю свою енергію на тренуванні і бути спокійною і слухняною будинку. Спанієлеві дуже важливо відчувати себе потрібним для господаря, тому варто пройти з ним курс дресирування.

Виховання спанієля — не тільки необхідний, але і захоплюючий процес, що поліпшує взаєморозуміння між собакою і власником, а також допомагає зробити їх спільної проживання більш спокійним і комфортним.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Дресирування і виховання чихуахуа

    Чихуахуа був названий на честь мексиканській провінції, в якій жили дикі предки цього собаки до тих пір, поки їх не приручили місцеві жителі. Вже тоді чихуахуа обожнювали в жіночому суспільстві….

  • Як виховати цуценя російського спанієля

    Для того щоб правильно виховати цуценя будь-якої породи, необхідно знати, як з ним поводитися. Наприклад, ви вирішили виховати спанієля. Що ж потрібно робити? Як виховати цуценя російського спані…

  • Виховання цуценяти Чау-Чау

    Виховання цуценяти — це процес, в якому не можна упускати ні яких дрібниць, тому що, переучувати дорослу собаку, набагато складніше і довше. Не можна дозволяти цуценяті те, що буде заборонено дор…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 + тринадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.