Клітка для хом’яка

Багато людей заводять у себе вдома маленького забавного звірка – хом’ячка. На жаль, живе цей звір зовсім не довго, всього 2-3 роки. Зрозуміло, що цей час звірок повинен прожити насичено і не страждати від різних незручностей, які ще більше скоротять його невелике життя.

Чи не мале значення в терміні тривалості життя грає середу її проживання або клітка. Іншими словами, клітина повинна бути просторою, зручною і облаштована різноманітними атракціонами. Перше, що впливає на зручність клітини – це пів. Багато фахівців радять купувати клітку для хом’яка з піддоном. Основний критерій вибору таких клітин – це зручність зміни лотка та очистка туалету. Однак, підлога в такій клітці складається з прутів. У хом’яка маленькі ніжки і йому важко пересуватися по підлозі із прутів. Саме тому, ми радимо віддавати перевагу клітинам з рівною підлогою. У цьому випадку, на підлогу стелять подстил, а потім, на нього насипають тирсу. При цьому у клітини повинен бути невеликий суцільний низ висотою не менше 1см. Це дозволить тирса не висипатися з клітки. Заміна туалету проводитиметься через дверку.

Друга важлива характеристика клітини – це дверцята. Тут вже все повинно влаштовувати вас. Перш за все, простягнувши руку в клітку, ви повинні вільно діставати до всіх затишних містечок клітини. Руку при цьому нічого не повинно здавлювати. Крім цього, пам’ятайте, що про незручну дверцята можна легко подряпати руку. При цьому в подряпину може потрапити бруд і почнеться нарив. Крім цього, через дверку ви будете годувати хом’яка, витягувати його з клітки вчиняти інші маніпуляції. Ще один важливий параметр – звірок не повинен дотягуватися до замку. Інакше вас чекатиме неприємний сюрприз – втечу звірка з клітки.

Наступний параметр – це розміри клітки для гризуна . Її ширина повинна бути не менше 25см, а довжина не менше 30см. висота клітини – це окрема розмова. Тут все залежить від кількості поверхів. У середньому висота одного поверху може бути 15-25см. Тепер переходимо до розгляду частоти прутів і матеріалу, з якого вони виготовлені. Для хом’яка можна вибрати металеву або пластикову клітку. Він не зможе прогризти ці матеріали. Говорячи про частоту прутів можна сказати тільки одне. Вони повинні бути горизонтальними і вертикальними. При цьому звірок не повинен пролазити крізь них, інакше він втече. У цифрах це значення буде виглядати, як 0,5-2см. Для малюків вибирається найбільш часта клітина, а для дорослого зверка необхідна більш широка решітка.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.