Клеєний брус з північної сосни відрізняється відмінною якістю, міцністю, є довговічним і дуже красивим, а також найпоширенішим матеріалом для будівництва заміських будинків, готельних, ресторанних і банних комплексів. Вибираючи клеєний брус, ви вибираєте матеріал високої якості і впевненість у завтрашньому дні. Клеєний брус дозволяє прискорити і спростити будівництво, буквально за кілька тижнів на Вашій ділянці з’явиться добротний теплий дерев’яний будинок, варто тільки захотіти!

Північна сосна . яку ми використовуємо для виробництва будинків з клеєного бруса досить щільна через суворих умов виростання, а стовбур дуже прямій. Це дерево практично не має на своїй поверхні сучків, яких-небудь інших вад, отже, деревина даної породи дерева має підвищену цінність, відрізняється незмінно високою якістю.

Процес виготовлення будинків з клеєного бруса починається з розпилювання звільненої від кори деревини на дошки (ламелі). Ламелі сортують за розмірами і якістю і відправляють у спеціальні парові камери на сушку до певної вологості (10 ± 2%). Цим виключається усушка готових елементів в процесі експлуатації.

Висушені ламелі сортують по міцності, видаляють наявні дефекти (великі сучки, тріщини, нерівності кромок) і ретельно стругають з чотирьох сторін для досягнення ідеальної геометричної форми. Щоб отримати клеєний брус необхідної довжини, з торцевих сторін ламелей фрезерують зубчастий профіль, і під тиском склеюють один з одним.

На підготовлені таким чином ламелі за допомогою клееналівной машини наносять клей. Застосування шведських клеїв AKZO-NOBEL - це гарантія екологічної якості, підтверджена дослідною лабораторією ECO-Institut, Köln. Ламелі збирають в пакети і відправляють під прес. Наноситься клей вкрай тонким шаром, менше 1%. Це означає, що 242 мм брус, що складається з 6 ламелей, матиме шар клею не більше 2 мм. Після відкидання клею готовий клеєний брус стругають, нарізають заготовки необхідної довжини, формують венцовие чаші і висвердлюють отвори під монтажні шпильки і електропроводку. Щоб на будмайданчику не виникло плутанини, готові деталі маркують в суворій відповідності з проектом і упаковують в певному порядку.

Будівництво будинків з клеєного бруса в Тюмені є нашим основним видом діяльності. У нас накопичений великий досвід у цій галузі. Будинки з клеєного бруса, побудовані нами, відповідають всім стандартам якості!

Вартість клеєного бруса залежить від висоти (h):

185 (h) х 242, 202, 162 мм

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

десять − шесть =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.