Кілька способів, як вивести мурах з квартири

Якщо вдома таргани, то винен господар, треба ретельніше прибирати. Від павуків позбудеться, в принципі, нескладно. А як вивести мурах з квартири? Ці дрібні комахи забираються в найнеймовірніші щілини, псують продукти, переносять заразу і доставляють масу інших неприємностей. Домашні мурахи — велика проблема.

Користуючись своїм дрібним розміром, вони легко проникають в житло. Використовують як ходів тріщини в стінах або фундаменті, опалювальні та каналізаційні комунікації. Домашні мурахи, їх же називають руді (або фараонове), дуже люблять солодке, тому не варто дивуватися, знайшовши їх в цукрі або в банку з варенням. Втім вони всеїдні і якщо не знайдуть солодкого, з не меншим завзяттям візьмуться за інші продукти. Як вивести рудих мурах з квартири? Це справжня наука, бо позбутися від них вкрай складно, а терпіти не можна. Якщо з комахами не боротися, то вони здатні в короткий термін буквально заполонити житло. Вже через кілька місяців після появи шкідники будуть буквально скрізь: у продуктах, в ліжку, в одязі.

Щоб надати постраждалим від навали допомогу, пропонуємо кілька найбільш дієвих способів, як вивести мурах з квартири. По-перше, досить ефективні магазинні хімзасоби — дихлофос і мілкий "Машенька". Дихлофосом добре б обприскати гніздо мурах, але знайти його дуже важко, а часто і неможливо, проте якщо це вдалося, ефект гарантований. Крейда застосовується по доріжках комах, з розрахунком, що вони принесуть отруту в гніздо самі.

Крім побутової хімії, є народні засоби, як вивести рудих мурах. Більшість з них діє так само, як і мілкий, за принципом приманки. Мураха пробує отруєну приманку. Однак він не вмирає відразу, а відносить її в мурашник, де труїться матка, після чого проблему можна вважати закритою.

Спосіб 1. На склянку води розводиться чверть чайної ложки кислоти борної. Туди ж додається цукор, три чайних ложки, і пара чайних ложок меду. Приготовлену приманку слід налити в дрібний посуд і протягом місяця виставляти в місці, де концентруються мурашки. Одночасно треба вжити заходів, щоб це "частування" не могли спробувати домашні тварини або діти.

Спосіб 2. Потрібно пройтися по мурашиним доріжках часником. Це може змусити шкідників піти, так як часник вони не люблять.

Спосіб 3. Необхідно розвести в негарячій воді дріжджі і додати в розчин цукор, або що-небудь солодке. Приготовану в’язку рідину розливають у дрібні ємності і ставлять в тих місцях, де найбільше зустрічаються комахи.

Спосіб 4. Одним з щадящих варіантів того, як вивести мурах з квартири, є створення умов, за яких вони її покинуть. Для цього потрібно використовувати нестерпні ними продукти. А саме: соняшникова олія, лимон, петрушка, ромашка аптечна, вже згадуваний часник, аніс, дика м’ята і гвоздика. Мурахи взагалі не люблять рослини і продукти з сильним запахом. Перерахованими коштами натираються стежинки комах і краю посуду.

Позбутися від цих шкідників, незважаючи на складність завдання, цілком реально. Після застосування одного або декількох (в комплексі) описаних вище способів, у вас відпаде питання про те, як вивести мурах з квартири, бо вони пропадають, причому надовго, якщо не назавжди. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 − один =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.