Йоркширський тер’єр: Як підстригти йорка в домашніх умовах

Існують різні модельні стрижки йоркширського тер’єра, яку вибрати, залежить від уподобань господаря, а також від вікових категорій собаки.

Свого улюбленця можна підстригти, наприклад, "під спанієля", "під лева", Залишивши тільки шерсть на голові і на лапах, "під цверг-шнауцера", Загалом вибір дуже великий, так що вам залишається оцінити кожну стрижку по достоїнству.

При правильному підході, стрижка йорков буде виглядати, дуже доглянуто, а господареві не потрібно буде довгий час прибирати шерсть, вам всього лише потрібно буде витратити кілька хвилин і розчесати шерсть улюбленого вихованця.

Стрижка йорков на дому може тривати від 1 до 2:00 в залежності від довжини вовни, а також від того, як ваша собака буде реагувати на саму процедуру. Якщо вона буде вільно сидіти, то можна підстригти йорка за годину, а якщо ж він все-таки буде хвилюватися і захоче втекти, то стрижка може тривати від 2 і більше годин.

Саму стрижку потрібно повторювати раз на 2-3 місяці. Купання після стрижки займає не дуже багато часу, але все ж потрібно буде витратити приблизно годину для того щоб гарненько купувати свого улюбленця. Купати собаку потрібно раз на 2-3 тижні.

Якщо ви не дуже хочете коротку стрижку для йорка на дому, то тоді вам варто один раз в 2 місяці повністю зістригати найдовше волосся на голові. Максимальна довжина їх повинна бути 10 – 12 см, на корпусі укорачивайте шерсть так, щоб до підлоги вона не діставала, а була на висоті не менше ніж 2 см.

На животі, на нижній частині грудей, під хвостом, навколо геніталій і біля основи лап, потрібно зістригати шерсть якомога коротшим. На хвості свого улюбленого вихованця найкраще залишати довжину шерсті не менш ніж 5 — 7 см.

Загалом, якщо хороший майстер, то він сам знає яка стрижка найкраще підійде вашій собаці.

При такій стрижці шерсть собаки не дуже сильно брудниться і не з’являються ковтуни, таким чином, вашу собаку буде дуже просто розчісувати, у вас не буде виникати проблем з доглядом за шерстю. При такій стрижці йорков використовуйте спеціальні професійні інструменти і шампунь при купанні.

Коли майстер приїжджає до вас додому, він привозить з собою велику кількість інструментів, кожен з яких потрібно використовувати для певного типу стрижки. У літні часи іноді собаку стрижуть повністю, при цьому знімають її шерсть. Після такої процедури вона відчуває себе комфортно, і їй дуже легко пересуватися. По закінченню роботи вартість стрижки, як правило, дуже приємно дивує всіх клієнтів, які звернулися за допомогою.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать + двадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.