Кухня — це не тільки місце, відведений для приготування їжі, але і якесь сховище сімейних традицій. На кухні ми збираємося за вечірнім чаєм, але не для того, щоб втамувати спрагу, а для сімейного спілкування. Саме тут, в затишній обстановці, можна обговорити свої проблеми і поділитися планами на майбутнє.

Якісна дорогі меблі, це звичайно, добре, але затишок складається не тільки з вдалих інтер’єрних рішень, але й з маленьких дрібниць, що мають свою історію. Будь-то вазочка, привезена з відпустки, або серветка, подарована бабусею, все це доречно може вписатися в загальний вигляд цієї кімнати.

Сайт «Кухні», пропонує вам дізнатися, як зшити прихватку. Симпатична рукавичка, у вигляді веселою бабульки, не раз змусить вас посміхнутися.

Як зшити яскраву прихватку своїми руками?

Для роботи, вам знадобиться:

- бавовняна яскрава тканину,

- тканину для підкладали,

- синтепон,

- нитки,

- фарби акрилові по тканині.

Виріжте шаблон рукавиці бажаного розміру з урахуванням припусків на шви. Тканина, призначену для верху, складіть навпіл, розправте складки і заломи. Зверху накладіть шаблон, обведіть його і виріжте. Таким же чином вступите з підкладів.

Так, як рукавичка у нас не проста, а з бабусею, то потрібно заздалегідь запастися деталями для аплікації. Тут можна пофантазувати з одежиною і хусткою. За формою верхньої рукавички виріжте все необхідне.

Навертає деталі в потрібній послідовності і пришити їх на машині швом «зигзаг».

Викроїте і пришити порадник. При бажанні, його можна обробити тасьмою.

Ну, от, можна приступити до оформлення личка. Намалюйте спочатку контури ручкою або олівцем, а потім, залийте фарбою. Перед тим, як нанести следущий шар акрилової фарби, попередній ретельно висушіть феном.

Складіть деталі лицьовою стороною всередину, зафіксуйте шпильками і стачайте. За округлим частинам рукавички зробіть надсічки.

Кожну деталь підкладки рукавички необхідно простьобаний синтепоном, а потім стачать.

Підклад вставте в заготовку прихватки з основної тканини так, як показано на фото.

Зрізи обох заготовок сумістите, і обробіть бейкой. Із цієї ж бейки зробіть петельку і пришийте її до бічного шву рукавички.

Для того щоб надати образу бабусі закінчений вигляд, припудріть її щічки яскравими рум’янами.

Кухонна прихватка-рукавичка для гарячого, зроблена вашими руками, готова. Успіхів!

Cпециально для сайту Кухні

Поділитися в соц. мережах:

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 + семь =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.