В даний час дуже мало щасливих сімей, можуть прожити досить довгий період життя спільно. Прожили в шлюбі сімейні пари 34 року повинні бути дійсно дуже щасливі — не багато хто сім’ї разом до бурштинової весілля. 34 роки — бурштинова весілля, більшість можуть задаватися питанням, чому янтарна? Відповідь досить проста: для того, щоб отримати бурштин, потрібно досить багато часу -близько ста років пройшло, щоб зі звичайної смоли отримати цей яскравий і прекрасний камінь.

Сім’я, яка змогла пробути так довго разом, дійсно бурштинова, пройшовши всі випробування довгого життя в шлюбі. За часів Русі, бурштин був одним з найцінніших каменів, він часто прикрашав будь-яку наречену.

Янтарна весілля також є приємною можливістю побалувати один одного, подарувавши різні прикраси з прекрасного каменю. Янтар свого роду унікальний камінь — він не тільки дуже красивий, але і здатний відновлювати біополе людини. Через цих здібностей, бурштин є одним з лідерів серед подарунків коханій або коханому на тридцять четверту річницю спільного життя.

Одне з почесних місць по подарункам до такого прекрасного свята, а саме тридцять четвертому річниці, займає найнесподіваніший і приємний подарунок: той якого в звичайному побуті не могло бути. Для коханої, не пошкодувавши грошей, можна придбати дуже стильне і елегантне плаття з золотистих матерій. А на додачу до нього приємне спільне проводження часу.

Подаруйте своїй другій половинці квитки в кіно, балет, театр, галерею. Серед всіх відвідувачів вона буде на першому місці, як серед вас, так і більшості присутніх на заході. Вона буде відчувати себе якоїсь зіркою серед сірих мас, і гідно оцінить вашу увагу. Проведіть незабутній вечір удвох, покажіть їй, що за всі тридцять чотири роки, прожитих у щасливому шлюбі, ваша дружина досі найкраща і ви готові на все заради неї.

Жінці ж набагато простіше підібрати подарунок своєму коханому чоловікові, так як чоловік завжди радий всякими подарункам. Але якщо вже повністю вдаватися в бурштинову весілля, непогано б було подарувати коханому тростину з бурштинової витонченої ручкою, яскравий бурштиновий портсигар.

Також ваш улюблений супутник завжди буде радий навіть самому звичайному подарунку, тут слід виходити з його звичайного хобі. Подаруйте йому новий спінінг, якщо він любить риболовлю, щось до його улюбленому автомобілю, навіть найпростіші диски викличуть у вашого звуженого масу позитивних емоцій.

Тепер ви знаєте, яке весілля святкується на 34 роки спільного життя і що потрібно дарувати в цю річницю :). Наступна річниця — Коралове весілля.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × четыре =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.