Повернутися до списку статей

Кожен автолюбитель знає, що рано чи пізно, але доводиться зіткнутися з проблемою зносу ременя генератора. Провести заміну ременя генератора у своєму автомобілі досить просто і про те, як це зробити, кілька корисних порад.

Спочатку визначимо основні ознаки, які вказують на знос або пошкодження ременя генератора:

• Поява характерного стороннього свистячого звуку, який з’являється при включенні додаткових приладів (фари, дальній або ближнє світло, радіо);

• Включення індикатора, що оповіщає про появу несправностей в ремені генератора

Як тільки ви помітили явні ознаки поломки чи зносу ременя генератора, слід не відтягувати із заміною ременя.

Щоб замінити ремінь генератора, що знаходиться зліва від двигуна, слід:

1. Відключити двигун;

2. Вийняти ключ запалювання;

3. Провести від’єднання негативного проводка від двигуна;

4. Провести ретельний огляд ременя генератора на предмет пошкодження чи зносу: розриви, тріщини, розтягнутість.

5. Для того щоб зняти ремінь генератора, необхідно послабити його напругу. Ретельно огляньте натягувач (болт, рейка – форма натяжителя залежить від моделі автомобіля).

6. Перш ніж зняти старий ремінь генератора, уважно розгляньте схему натягу ременя (як і за що він закріплений), оскільки новий ремінь необхідно встановити в точної послідовності. Для того щоб напевно нічого не упустити, просто накресліть для себе просту схему.

7. Новий ремінь необхідно купувати точно такий же як і старий для того щоб не потрапити в халепу з розміром і формою.

8. Після придбання ременя, його необхідно встановити на місце колишнього згідно тією схемою, яку ви для себе накреслили. Неправильна установка і натяг ременя може призвести до серйозних поломок автомобіля.

9. Натяг ременя генератора проводите згідно тому рівню натягу ременя, яке відповідає вашій марки автомобіля (всі необхідні дані знаходяться в автомобільній інструкції користувача). Слідкуйте за тим, щоб ремінь не бовтався, але і не був надмірно натягнутий.

10. Закрутіть натягувач і приберіть всі інструменти з-під капота.

11. Далі підключіть провід до двигуна.

12. Для того щоб перевірити працездатність встановленого ременя генератора, дайте максимум навантаження на прилади в автомобілі (включіть фари, опалювальний прилад, радіо), натисніть на газ. При появі свисту, просто натягніть ремінь трохи більше. Якщо характерного свисту ні, в такому випадку, ви впоралися зі своїм завданням.

Вдалою експлуатації вашого авто і безпечних поїздок!

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × четыре =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.