Вибираючи прикраси для акваріума в магазині, можна прийти до висновку, що ваш акваріум буде мало чим відрізнятися від інших подібних. Тому пропоную вам зробити декорації для акваріума своїми руками. З цієї статті ви дізнаєтеся, як змайструвати печеру для акваріума з коробки для компакт-дисків і каменів.

декорації для акваріума своїми руками

Створення декорацій для акваріума своїми руками

Крок 1. Що вам знадобиться

• Порожня коробка для компакт-дисків (відповідного розміру). Я взяв коробку на 50 дисків.

• Камені або галька, які можна поміщати в акваріум. Я використовував камені з морського узбережжя. З приводу їх безпеки я не хвилювався, оскільки вони довгий час лежали на дні мого акваріума. Якщо ви використовуєте нові камені, то ретельно їх промийте. Перед тим як помістити камені в акваріум, я їх не тільки чищу, але й кип’ячу.

• Ножиці

• Дриль із тонким свердлом

• Клейовий пістолет або акваріумний герметик

Крок 2. Виріжте отвори

У кришці коробки зробіть кілька отворів. Виріжте дві прорізу, один навпроти іншого, але ви можете зробити їх скільки завгодно і вибрати розташування на свій розсуд.

Спочатку було бажання зробити виріз зверху, але потім передумала. Головне переконайтеся, що рибки вільно можуть пройти в будь-який отвір.

Крок 3. Просвердлите отвори

Я вирішила просвердлити отвори по центру кришки і вставити трубку аератора всередину стрижня коробки, щоб над склепінням печери здіймалися бульбашки повітря. Якщо це не входить у ваші плани, то цей крок можна пропустити.

Насверліл стільки отворів, скільки захочете, головне не забудьте наробити дірочок і в самій коробці. Спочатку я цього не врахував, тому повітря залишався всередині коробки.

Крок 4. Наклейте камені

Підбір і наклеювання каменів — найцікавіша частина проекту, яка займає зовсім небагато часу. Все що від вас вимагається — приклеїти камені до поверхні коробки гарячим клеєм або герметиком. Якщо камені занадто великі, їх можна подрібнити за допомогою молотка.

Якщо ви плануєте підводити до печері аератор, то потрібно простежити щоб між кінцем стрижня і кришкою залишився невеликий зазор.

Крок 5. Завершіть обробку

У проміжках між великими каменями, наклейте дрібну гальку, прикрасьте поверхню декількома пластиковими водоростями. Їх можна наклеїти більше, використовувати інші декоративні елементи, але у мене було тільки це. За допомогою однієї з водоростей замаскуйте отвори для бульбашок на зводі печери.

Помістіть виріб в акваріум і зафіксуйте на дні, розклавши камені навколо і всередині печери.

декорації для акваріума своїми руками

Сподіваюся, що печера доведеться вашим рибкам за смаком.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 − 2 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.