Практично на всій території нашої країни влітку настає виснажлива спека. Зрозуміло, що всі в цей час мріють похлюпатися і освіжитися на сонячному морському березі, але не у всіх така можливість є. А ось на дачу поїхати у вихідні багато собі можуть дозволити. Басейн на дачі або у дворі приватного будинку — мрія багатьох їх власників, але їх зупиняє той факт, що вартість будівництво такої водойми обійдеться досить дорого.

Однак, при бажанні, можна побудувати басейн на дачі своїми руками, витративши мінімум грошей.

Способи будівлі басейна

Можна піти двома способами: простим і дешевим, або більш складним і витратним. Розглянемо кожен з них:

Простий спосіб

Насамперед необхідно визначитися з місцем, де буде розташовуватися майбутній басейн. Далі, необхідно зробити розмітку, щоб позначити межі майбутнього водоймища, щоб під час риття котловану не виходити за встановлені рамки. Після розмітки можна приступати безпосередньо до риття котловану. Робити це можна як поодинці, так і попросивши допомоги у друзів або рідних. Крім того, можна використовувати спецтехніку і не витрачати свій час і сили. Правда за останнє потрібно буде заплатить.

Коли котлован готовий, його стінки і дно ретельно трамбують. Якщо на дні є великі камені і валуни, які неможливо дістати, їх просто засипають необхідним шаром річкового піску, із запасом, щоб при купанні ці валуни не травмували купаються. Після того, як котлован готовий, в нього укладають гідроізоляційний матеріал. В даному випадку використовується або щільна брезентовий тканину, або поліетиленова плівка.

Шви брезенту зшиваються ниткою з голкою внахлест, а шви поліетиленової плівки можна «зварити» за допомогою праски, пропрасувавши їх через щільний папір. Краї гідроізоляції повинні виходити за берега як мінімум на півметра. На дно необхідно засипати 10-сантиметровий шар річкового піску. Щоб гідроізоляція не спливала, а по берегах укласти камені або закріпити їх дерев’яними отмоскамі.

Складний спосіб 

Даний спосіб в підсумку дасть повноцінний результат, т. Е. Буде отриманий повноцінний басейн. Котлован риють великий за допомогою спецтехніки, укладається гідроізоляція, потім бетонуються дно і стіни майбутнього басейну. Далі встановлюється система зливу води, стіни і дно обшіваеться керамічною плиткою або мозаїкою, спеціально призначеними для басейнів.

З цієї статті, ви дізналися про два способи споруди басейну на дачі своїми руками. Сподіваємося що наш сайт, був вам корисний.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як зробити своїми руками металошукач відео уроки

    Металошукач — це прилад, за допомогою якого можна знайти металеві предмети під землею. Існують багато типів і різновиди даного приладу. В основному відмінності в глибині сканування та зручності в…

  • Декорування пляшок своїми руками

    Будь-яке гуляння можна перетворити на справжнє свято, створивши необхідний настрій маленькими, але приємними дрібницями, а в цьому може допомогти декорування пляшок своїми руками . Для оформлення…

  • Як зробити полиць (полку) і лавки для лазні своїми руками

    Головне достоїнство лазні, полягає в удаваній примітивності її облаштування, природність і можливості отримувати задоволення від процедур. Саме ці фактори потрібно враховувати, при облаштуванні л…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × два =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.