Як зробити акваріум своїми руками?

Акваріум будинку це дуже красиво. Рибки заспокоюють нерви, прикрашають інтер’єр і привертають погляд гостей.

Якщо ви хочете по-небудь причини зробити акваріум для улюбленців своїми руками, або хочете зайнятися власним бізнесом, використовуючи свої руки, то ми ця стаття допоможе в збірці акваріума будь-якій комплектації. Перше на що слід звернути увагу, це на те який розмір вам необхідний. Якщо ви жодного разу не робили акваріуми і хочете зробити великий, то не варто поспішати, а краще почніть з пробної версії акваріума об’ємом 20-30 літрів. Це допоможе вам набратися досвіду, відчути технологію, пристосуватися до справи. Якщо раптом пробна версія виявилася невдалою то непотрібно засмучуватися, можна спробувати склеїти ще раз або ж залишити в знак пам’яті. Коли ми визначилися з тим, що потрібно, слід приступити до вибору скла.

Вибір скла для акваріума.

При виборі скла, слід звернути увагу на марку. Марки скла бувають від М1 (найякісніше) і до M8. Для акваріума потрібно брати скло як мінімум не нижче ніж М3.

Якщо ви будите робити акваріум для дому, то можна обійтися звичайним вітринним склом. Таке скло, без проблем, можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Але при покупці зверніть увагу на те, що б на склі не було подряпин, бульбашок і вкраплень.

Потім потрібно визначити товщину скла. Зробити це можна по таблиці. Але потрібно знати габаритні розміри самого акваріума, обчислити їх можна згадавши формулу об’єму прямокутного судини, яка має вигляд V = l * а * h, де 1 — довжина, а — ширина, h – висота.

Різка скла.

Після того як визначилися з параметрами скла, його потрібно розрізати за потрібними розмірами. Найкраще довірити цю справу досвідченим склярем, звичайно це можна зробити в самому магазині. Так само в деяких майстернях можна попросити обробку кромок скла, але якщо ні, то обробите будинку своїми силами.

Клей.

Склеювати потрібно, звичайно ж, силіконовим клеєм. Перед покупкою переконаєтеся, що клей 100% герметик і придатний для акваріумів. Самий підходящий варіант, який перевірений досвідом це Dow Corning 911. Далі визначитеся з кольором, який підійде до вашого дизайну акваріума. Але для новачків краще використовувати безбарвний клей.

Склейка акваріума.

Існує два способи склейки акваріума, а саме стінки на дно і стінки навколо дна. У багатьох джерелах говоритися, що другий більш якісний. Але деякі кажуть, що перший не поступається за надійністю друге, більше того перший спосіб набагато зручніше.

Тепер порядку розповім як зробити акваріум з приготованого матеріалу.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як зробити своїми руками акваріум

    Акваріум будь розміру і якості можна купити практично в будь-якому зоомагазині. Але є причини, за якими виготовленням акваріума доводиться займатися самостійно. Наприклад, не знайшлося потрібного…

  • Як зробити самому акваріум Робимо акваріум своїми руками разом

    «Ви — злопам’ятний людина? — Ні, я просто злий, і в мене хороша пам’ять! »- Мабуть, так звучить відомий анекдот. А що з цього приводу думаєте ви? Можна, можливо. Як зробити самому акваріум? Аква…

  • Підставка під акваріум своїми руками

    Відвідавши кілька спеціалізованих меблевих магазинів ви, мабуть, вже остаточно переконалися, що для економії сімейного бюджету підставку під акваріум можна зробити самостійно. Все що вам потрібно…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шесть + 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.