Трапляється, що речі таємничим чином кудись пропадають. І не знаєш, що і думати: чи то це витівки домовика, то чи неуважність. Що ж робити? Звернутися до старих перевірених магічним способам!

Спосіб перший. Прив’яжіть хустку або мотузку до ніжки табуретки або стільця і ​​пройдіться по всіх кімнатах зі словами: "Чорт, чорт, пограй і віддай".

Спосіб другий. Начините розмовляти з втраченою річчю, зазивають її, хваліть, говорите про те, як вам вона зараз необхідна, при це хлопайте в долоні — річ знайдеться моментально!

Спосіб третій. Якщо у вас часто пропадають речі в будинку, тримайте завжди під рукою свічку фіолетового кольору. Запаліть її, якщо хочете щось знайти кілька хвилин пильно дивіться на її полум’я, при цьому думаючи про пропажу. Через деякий час у вас в голові виникне картинка місця, де лежить те, що ви шукайте. Як відомо, фіолетовий колір розвиває інтуїтивне мислення, а свічка допомагає сконцентрувати увагу і енергію на проблемі.

Спосіб четвертий. Візьміть срібне колечко, прив’яжіть його до нитці. Пройдіть з цим маятником по всій квартирі. Там, де маятник буде сильно розгойдуватися, і треба шукати загублену річ.

Спосіб п’ятий. Для того, щоб знайти загублену річ у будинку, почніть перераховувати всі самі значущі предмети у своїй квартирі (меблі, полиці, килимки та інше). Річ знайдеться миттєво!

Спосіб шостий. Закрийте очі і уявіть собі загублену річ. Відчуйте, що вона знаходиться у вас в руці. Чим яскравіше і чіткіше буде ваша картина в голові, тим швидше знайдеться річ.

Спосіб сьомий. Сядьте в центр кімнати на підлогу і почніть свистіти. Вважається, що свистунів переслідують грошові невдачі, але в цьому випадку все навпаки. Пам’ятаєте приказку: "шукай"? Ось що потрібно робити, якщо щось загубилося — свистіти!

Якщо у вас часто пропадають речі в будинку, при цьому ви не відчуваєте за собою провини, значить, у вашому будинку щось не так. Зазвичай, речі пропадають в будинках, в яких багато негативної енергетики. Вам необхідно очистити всі кімнати від негативу, тоді нічого губитися не буде.

Можна також задобрити домовика. Для цього залишайте вечорами миску з молоком під столом на кухні. Вашій Барабашці буде приємно, і він більше не буде ховати від вас потрібні речі. Бажаємо успіху і не забувайте натискати на кнопки і

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як позбавитися від запаху гару в будинку

    Запах гару — дуже їдкий. Їм просочуються речі, м’які меблі і навіть стіни. Мало кому сподобається, що повітря в будинку буде зіпсований. Усунути запах гару можна за допомогою народних засобів. Ко…

  • ЯК ЗРОБИТИ ПРОЕКТ БУДИНКУ

    ЯК ЗРОБИТИ ПРОЕКТ БУДИНКУ? Р ешілісь поповнити список приватних домовласників і добропорядних громадян Росії, тоді ця стаття для Вас. Ви вже прочитали статтю з «C чого почати? «І сформували свій…

  • Як підтримувати чистоту в будинку

    Як же часом буває прикро! Розвернеш, в черговий вихідний, генеральне прибирання в будинку: розбереш всі полки і шафки, розкладеш і розставиш все по своїх місцях, протрёшь всюди пил, перемоешь в б…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 + 16 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.