1.Уложіте кота на зігнуту ліву руку, як дитину. Вказівний і великий палець охоплюють щоки і ніжно тиснуть на них. Таблетка — в правій руці. Так як при натисканні кіт відкриє рот, вкладіть обережно таблетку.

2.Подніміте таблетку з підлоги. Повторіть пункт 1.

3.Разищіте кота в спальні і викинете мокру таблетку. Візьміть з упаковки нову. Кот — в колисці лівої руки. Одночасно сильно стисніть передні лапи лівою рукою. Щелепи відкрити з силою. Втолкніте таблетку. Закрийте коту рот, тримайте його і рахуйте до 10.

4.Достаньте таблетку з люстри, а кота зніміть з шафи. Викличте дружину з кухні.

5.Встаньте на коліна. Кот затиснутий між колінами. Міцно тримайте передні і задні лапи двома руками. Ігноруйте низьке гарчання, испускаемое котом. Попросіть дружину утримувати голову кота однією рукою, а другий за допомогою дерев’яної лопатки енергійно заштовхнути таблетку в горло кота і постаратися там її розтерти.

6.Сніміте кота з карниза завіси. Дістаньте з упаковки наступну таблетку. Акуратно зберіть з полиць розбиті статуетки і відкладіть в сторону, щоб потім їх склеїти.

7.Заверніте кота в рушник. Попросіть дружину лягти на кота поперек, щоб тільки голова залишалася вільною. Розітріть таблетку в порошок. Примусьте кота відкрити рот за допомогою олівця і, не виймаючи олівець, всипте порошок.

8.Смажьте подряпину на плечі дружини. Видаліть плями крові з килима (холодною водою з милом). Зніміть кота з балкона сусіда. Дістаньте іншу таблетку.

9.Поместіте кота в шафу і затисніть дверцятами. щоб виступала тільки голова. Відкрийте коту рот за допомогою ложки. Попросіть дружину розібрати кулькову ручку і всипте таблетку, розтерту в порошок, в корпус ручки (як в трубочку). Енергійно дуньте в рот коту.

10.Пріложіте холод до щоки і згадайте точну дату щеплення від столбняка.Вибросіте рвану футболку і надіньте нову.

11.Визовіте пожежників, щоб зняти кота з дерева. Візьміть останню таблетку. 12.Свяжіте передні лапи кота міцною мотузкою і прив’яжіть до ніжки столу. Змусите кота відкрити рот за допомогою маленького гайкового ключа. Заштовхайте таблетку плоскою поверхнею вирізу ключа в кота і влийте півлітра води, щоб кіт зміг проковтнути таблетку, а не вдавитися нею.

13.Попросіте дружину відвезти вас в лікарню і сидите спокійно, поки лікар зашиває вам пальці і видаляє залишки таблеток з очей. На зворотному шляху зайдіть в меблевий магазин-замовити новий стіл.

14. І пам’ятайте, після прийому ліків, кіт повинен дотримуватися постільного режиму!

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

    Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.