Як зламати сторінку вконтакті через IP

Це взагалі можливо простому користувачеві. Може є якісь інші не будь способи. Я просто з другом посперечався що зламати його.

Схожі питання

1. як можна зламати сторінку вконтакті ?. як можна зламати сторінку вконтакті якщо я знаю пароль від її e-mail. І відповідно її емаил від вконтакте. Тільки не знаю. (8)

2. Як можна Зламати сторінку в Вконтакте ?. Мені дуже потрібно зламати сторінку в вконтакте, допоможіть. як зламати. (2)

4. Хто то допоможіть зламати сторінку вконтакті дуже потрібно !. Хто то допоможіть зламати сторінку вконтакті дуже потрібно або киньте посилання на відео-урок повторюю дуже потрібно ето мені не заради. (10)

Відгуки (5)

на що хоч сперечалися. )))))

закинь йому по-дружньому кейлоггер на комп з якоюсь прогой, тільки налаштований спочатку щоб тобі все слав. Коли відійде, додай його в винятку антивирь і фаєрвола, може тільки фаервола, дивлячись який кейлоггер

Ти думаєш, що існує якась прога, в яку можна забити айпі і натиснути на кнопочку "Зламати сторінку Вконтакті"? Або як ти собі це все уявляєш?

Сумніваюся що ти виграєш суперечку, бо "зламати" не так просто як ви думаєте, якщо спір так важливий, можеш знайти спеціальних людей (в нете повно) хто може за тиждень ломануть, але платно.

*** Надаємо послуги злому *** З усіх питань писати: gt; gt; gt; icq: 621-286-052 Якщо не відповідаю в асьці телефонуйте gt; gt; gt; Тел. 8-960-802-43-81 gt; gt; gt; E-mail: vzlom.alexei@gmail.com з повагою Олексій Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × один =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.