Живучи в місті, багато хто, все частіше замислюються, про те, щоб проводити на природі якомога більше часу. Якщо вам вистачає річки, або лісу тільки по вихідним, ви, звичайно, не захочете стати власниками власного будинку. Якщо ж, ви втомлюєтеся від транспорту, а поїздка за місто займає багато часу, а достатніх коштів на покупку власного будинку немає, побудуйте будинок власними руками.

Рекомендації як збирати будинку з клеєного бруса

Для того щоб зібрати будинок з клеєного бруса потрібні:

  • інструкції,
  • плотницкое майстерність,
  • готова модель.

Найпростіша технологія будівництва – це зведення будинку з клеєного бруса. Володіючи плотницким ремеслом, ви з легкістю здійсните мрію про власний будинок.

Ознайомтеся з інструкціями, для початку. Вони допоможуть у виборі будівельного матеріалу. Вивчіть фотографії будинків з клеєного бруса, розгляньте, якої форми використовується дах, які вставляються вікна.

Якщо вам сподобався який-небудь проект, вивчіть ринок готових комплектів. Будинки з клеєного бруса продають прямо з заводу, виріб нагадує собою звичайний конструктор. Зберіть будинок за допомогою стяжок-нагелів, металевих стрижнів. Бруси фіксуються гайками і зв’язуються. Побудувавши за такою технологією будинок, ви витратите не більше півтора місяців. Важкою роботою займатися вам не доведеться, як і не доведеться думати про складну внутрішній обробці.

Після того, як ви розглянули фотографії будинків з клеєного бруса, що потрібно робити, знаєте. Першим ділом зведіть фундамент. Зверніть увагу на готовий гвинтовий фундамент палі. Перевірте геометричні розміри – це обов’язкова умова. Так будинок буде встановлений якісно і надійно. Якщо фундамент встановлений за розміром будинку, ви не обтяжуючи себе Підганяльні роботами.

Встановіть під перший вінець гідроізоляцію. Не забувайте укладати між брусами межвенцовий утеплювач. Після зведення стін встановіть балки та перекриття. Здійсніть монтаж кроквяної системи. На кроквяну систему покладіть покрівельне покриття. Все, зовнішні роботи закінчені.

Далі встановіть всередині приміщення каркасні перегородки. На підлогу і стіни покладіть утеплювач. Обшийте стіни панелями або будь-якими іншими оздоблювальними матеріалами.

Займіться інженерними комунікаціями. Вивчіть технології їх підведення до будинку.

При монтажі будинку з клеєного бруса майте зважаючи

В незалежності від використовуваного складу будинок з бруса потрібно обробляти знову раз на кілька років.

Будинок з клеєного бруса боїться впливу сонячних променів і вологи. Для його обробки використовуйте захисно-декоративні склади.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × три =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.