Для більшості людей пол їх майбутньої дитини має дуже важливе значення: наприклад, деякі мріють про появу хлопчика, і дуже сильно засмучуються при думці про появу на світ дівчинки. і навпаки. Є навіть цілі країни, де під впливом соціальних, історико-культурних або релігійних чинників, переваги щодо статі майбутньої дитини населення повально віддає якомусь одному варіанту. У таких країнах, як правило, заборонені медичні способи достовірного визначення статі дитини, оскільки це веде до серйозних негативних змін демографічної ситуації.

Зміст:

Планування вагітності

В ідеалі, кожна дівчина повинна підходити відповідально до планування вагітності. Ніколи немає гарантії в тому, що вона повністю здорова, особливо, якщо дівчина не проходить гінекологічне обстеження раз на півроку.

Так, не всі знають, що вагітна жінка, хвора на краснуху під час вагітності, може втратити дитину через його інфікування. Про ці моменти важливо знати. Адже для уникнення такої ситуації досить до моменту зачаття здати кров на визначення наявності антитіл до краснухи. При їх відсутності робиться щеплення. після якої можна здійснювати спроби зачаття.

Багато сотень років люди намагаються планувати стать майбутньої дитини, застосовуючи різні методи. І, незважаючи на те, що сьогодні загальновідомо, що точно визначити стать майбутньої дитини неможливо, навіть використовуючи УЗД, майбутні батьки все одно сподіваються зачати і народити дитину бажаної статі. Наприклад, багато хто цікавиться, як запланувати стать дитини по таблиці.

Для цього існують японський і китайський методи планування, які є найдавнішими способами визначення статі майбутньої дитини.

Японський і китайський метод визначення статі дитини

Розглянемо спочатку японський метод. Він грунтується на співвіднесенні місяців народження батьків з передбачуваним місяцем зачаття дитини і здійснюється з використанням двох таблиць.

Перша з них дає можливість дізнатися певні цифри на перетині місяця народження жінки і місяця народження чоловіка.

Китайці винайшли свій метод того, як запланувати стать дитини по таблиці. Ця таблиця довгий час була захована в одному з храмів, а тепер зберігається в Інституті наук, і секретної не є. Даний спосіб залишається досить актуальним і на сьогоднішній день.

На думку китайців, стать майбутньої дитини в повній мірі залежить тільки від його матері: для його визначення використовуються дані про її вік на момент зачаття дитини і місяці зачаття. Для отримання результату вони також використовують таблицю.

Досить примітним є той факт, що перевірити правильність визначення статі по Китайському методу, не так вже й важко. Потрібно лише подивитися, який підлогу виходить при використанні ваших власних даних, даних ваших друзів або родичів.

Крім того, є свідчення того, що самі китайці досить активно користуються цим своїм винаходом і в багатьох випадках його достовірність підтверджується. Для них проблема визначення статі дитини є дуже актуальною, у зв’язку з законом про обмеження народжуваності (правило "одна сім’я — одна дитина") І забороною на визначення статі майбутньої дитини.

Невідомо, звідки отримані ці таблиці. Найбільш ймовірно, що дані для їх заповнення були підібрані емпірично, тобто чисто експериментальним шляхом. Не турбуйтеся, якщо вони вас підведуть, адже материнські почуття до власної дитини зовсім не залежать від її статі. Найголовніше, щоб дитина була здорова і виріс хорошою людиною.

Що корисно робити при вагітності?

Для того щоб малюк народився здоровим, від вас як від майбутньої мами потрібно лише дотримуватися під час вагітності найпростіші рекомендації.

До них відносяться:

  • постарайтеся якомога більше часу проводити на свіжому повітрі
  • уникайте важких фізичних навантажень
  • уважно ставтеся до свого харчування
  • ні в якому разі не переохолоджуватися і виключіть будь-які контакти з інфекційними хворими
  • уникайте емоційних переживань і стресів
  • повністю відмовтеся від будь-яких шкідливих звичок
  • регулярно відвідуйте свого лікаря і виконуйте всі його приписи
  • проходите всі призначені лікарем дослідження і процедури (аналізи. УЗД і доплерографія, скринінгу, КТГ і т. д.) своєчасно, адже це дуже важливо для виявлення можливих ризиків і діагностики захворювань
  • приймайте вітаміни та інші призначені лікарем препарати
  • носите тільки зручний одяг з натуральних тканин

Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.