Як запланувати народження дівчинки

Народження дитини завжди було щасливою подією для подружньої пари, особливо, якщо ця дитина запланований і довгоочікуваний. Найбільш вражаючим сюрпризом для породіллі та всіх близьких, до початку широкого використання УЗД в медицині, було розкриття таємниці статі. Чудово, коли очікування пари виправдовувалися, але, могло очікувати і деяке розчарування від нездійснених очікувань.

Точно знати стать майбутньої дитини бажали не тільки панують особи, а й батьки, обтяжені спадковими генетичними захворюваннями, які могли передаватися тільки по чоловічій, або по жіночій лінії. У країнах Сходу визначення статі до зачаття було визначальним і доленосним знанням для жінки, в силу релігійних або соціальних традицій.

Від кого в парі залежить народження дівчинки?

Сучасна медична техніка дає можливість батькам дізнатися стать майбутньої дитини до народження. Але чи можна спрогнозувати його до моменту зачаття? І народні ради, і наукові рекомендації говорять про те, що на 80% це реально.

Враховуючи, що за стать майбутньої дитини, більшою мірою, відповідає жінка, похибка може виникнути через психоемоційного стану жінки на цей відповідальний момент, сили пережитого стресу, побутових та життєвих умов, перенесених операцій, переливання крові. Давно вже зі спостережень встановлено, що періоди, пов’язані з масовим голодом і важкими побутовими умовами на межі виживання, давали приріст немовлят жіночої статі.

З віком у батьків з’являється більше шансів народити дівчинку, особливо, при повторних пологах, або народженні погодків жіночої статі. Спадкоємиці з’являються у людей, схильних до подагрі. При вагітності, наступної відразу за абортом, частіше на світ з’являються теж дівчинки.

Важливою умовою запліднення яйцеклітини жіночої хромосомою Х є те, як Х-хромосома зуміє обійти перевершують її по швидкості чоловічі хромосоми — У. Більш живуча і терпима до кислого середовища, Х-хромосома, успішно досягнувши мети, дасть життя тільки дівчинці.

Які ж умови потрібні для успішного просування Х-хромосоми?

Перше — потрапити в яйцеклітину в певний момент, який характеризується періодом овуляції (виходу дозрілої яйцеклітини в яйцепровід). Овуляція настає на 14-15 добу, якщо орієнтуватися на чіткий менструальний цикл жінки. Наступ цього важливого моменту визначається підйомом температури, яку слід щодня вимірювати, всім, хто хоче точно задати стать майбутньої дитини, для складання графіка, він допоможе визначити головний день зачаття.

Для успішного зачаття дівчинки, цей процес повинен передувати овуляції за 2-3 дні, коли поспішні У-хромосоми вже загинуть, а жіночі Х-хромосоми вийдуть на відкритий контакт з дозрілої яйцеклітиною. Цьому може допомогти штучне окислення стінок піхви спринцеванием розчином оцту.

Як посилити гарантії в плануванні статі.

Накопичення Х-Ромоса вимагає від пари обопільного попереднього утримання до 1.5 місяців, при цьому рекомендується виключити, навіть, пристрасні поцілунки. Кульмінація статевого акту, досягнута жінкою раніше, ніж чоловіком, теж зумовлює зачаття дівчинки.

Місяць майбутнім батькам треба дотримуватися спеціальної «девочковая» дієти, коли перевага віддається продуктам, що містять, більшою мірою, кальцій і магній. Є все несолоне, без дріжджів. Збільшити у своєму меню частку молочних продуктів, яблук і горіхів. Після зачаття такої строгості в харчуванні вже не потрібно.

Підсумок — точне попадання в потрібний день циклу. Значення має навіть поза при сполученні, що подовжує шлях сперматозоїдів до яйцеклітини, в якому Х-хромосоми повинні обійти в життєздатності своїх суперників.

Є гарантований спосіб зачаття дівчинки, але він штучний, заснований на виявленні в статевих клітинах генетичного матеріалу (в Х і У-хромосомах він різниться за обсягом). Пофарбовані в різні кольори сперматозоїди сортують і відбирають для запліднення. Потім проводиться екстракорпоральне запліднення з 100% результатом. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три + 9 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.