Як заклеїти надувний матрац intex

Дуже часто в надувних матрацах з’являються дірки. І буває шкода його викидати. Тому, щоб ще певний час покористуватися цим зручним предметів доводиться заклеювати його. Для того, що заклеїти надувний матрац intex, потрібно спочатку виявити місце, звідки виходить повітря.

Дірку в невеликому матраці можна спробувати знайти, зануривши його у воду. Для цього надійти матрац велосипедним або автомобільним насосом. Опустіть матрац в воду. Притопити його і спостерігайте. У міру виходу повітря матрац буде все більше занурюватися у воду. Там, де в матраці дірка, з’являться бульбашки повітря.

Зауважте це місце.

Як вчинити з великим матрацом intex. Набираємо в тазик води, додаємо шампунь чи гель для душу. Набираємо розчин на губку і наносимо на всю поверхню матраца. Через півгодини в місці прориву з’являться бульбашки повітря.

Як же заклеїти надувний матрац intex. Краще робити латку з того ж матеріалу, з якого зроблений матрац. Ремонтувати надувний матрац нескладно. Для цього потрібен клей. ацетон або спирт, дрібна наждачка.

Беремо наждачку для того, щоб видалити шар ворсу з матраца. Знімати ворс обов’язково, інакше латочка НЕ ​​приклеїться.

Проходимся знежирювачем. Тепер можна заклеівать.Берем латочку. покриваємо клеєм "Момент" місце проколу і приклеюємо латочку. Притискаємо чим-небудь важким. І залишаємо матрац лежати на добу. Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре − 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.