Як заклеїти надувний матрац

Сьогодні надувні предмети дуже широко використовуються в повсякденному житті.

На надувному матраці зручно плавати і засмагати на березі. Вони завжди виручать, якщо до вас несподівано нагрянули гості, а спальних місць не вистачає. Незамінні вони і в автоподорожей.

У наші дні продається багато видів надувних матраців, що відрізняються за формою і розмірами. Але у цього незамінного предмету, є один недолік – вони легко можуть лопнути, порватися, їх можна проколоти випадково гострим предметом, в тому числі і кігтями тварин.

Як же заклеїти надувний матрац?

Для цього вам знадобиться ремонтний комплект для гумових виробів, в який повинен входити вініловий швидко сохне клей, вінілова латочка.

Якщо цього набору немає, то для того, щоб заклеїти надувний матрац, знадобиться латочка, яку можна вирізати з старого кола або надувного м’яча і універсальний моментальний клей "Секунда".

Шукаємо місце проколу. Можна знайти прокол на слух. Також, щоб знайти отвір можна використовувати мильним розчином: для цього змащуємо мильним розчином область пошкодження і оглядаємо на предмет появи мильних бульбашок. Після того, як отвір буде виявлено, помічаємо його ручкою або маркером.

Поверхня поруч з пошкодженням зачищаємо наждачкою. Знежирюємо місце наклеювання спиртом, ацетоном, бензином, розчинником. Відрізаємо потрібного розміру латочку, намазуємо клеєм поверхню склеювання. Швидко прикладаємо латочку на місце пошкодження, притискаємо щільно і тримаємо.

Відповів gjuli 1 місяць тому Поскаржитись Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 − тринадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.