Як заклеїти матрац

Процес заклеювання

Ремкомплект

Тепер можна вивчати інформацію про те, як заклеїти надувний матрац intex або іншої фірми. У будь-якому місці, крім шва, заклеювання не складе труднощів. Для цього необхідно придбати ремкомплект, що включає латочку, обезжириватель для поверхні і клей для приклеювання заплатки.

У тому випадку, якщо такий комплект не вдалося придбати, можна використовувати домашні засоби — клей універсальний, що підходить для склеювання ПВХ — виробів, заплатки з гуми, які можна взяти з ремкомплекта шин. Варто відзначити, яким клеєм заклеїти надувний матрац краще — бажано використовувати клей Момент універсальний. Зверніть увагу, що це не швидкосохнучий «супер-клей» — він зашкодить поверхню виробу. Клей з комплекту для шин також не підходить.

Знаходимо місце пошкодження.

За допомогою спирту обробляємо поверхню виробу і латки.

Якщо виріб зверху має шар велюру, його необхідно акуратно зчистити за допомогою ацетону або наждачного паперу. На поверхню з шаром ворсу приклеїти латочку не вийде.

Клей наноситься на латочку і матрац, вони щільно туляться один до одного. Бажано на добу залишити виріб під пресом.

Також розрив часто відбувається в місці шва. Це трапляється, коли має місце занадто сильне надування, категорично заборонене за інструкцією. Це пошкодження одне з найскладніших. І, як правило, усунути його самостійно в домашніх умовах не завжди виходить. Якщо ви не знаєте, чи можна заклеїти надувний матрац самостійно, краще звернутися в спеціалізовані центри. Деякі фірми надають послугу з ремонту на дому.

Знаючи, як заклеїти матрац, і якими засобами користуватися, стає ясно, що зробити це не так вже складно і під силу практично всім. Не варто викидати надувну меблі, її можна відремонтувати і довгий час користуватися.

Як заклеїти надувний матрац — відео.

Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 + двенадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.