Кількість коментарів: 26

У жінки є відмінна особливість від чоловіка — завжди складно сказати напевно, скільки ж їй років. А іноді дуже цікаво дізнатися справжній вік жінки.

Проблеми з визначенням віку частіше виникають щодо дівчат у віковій групі від 16 до 30. Тому ми і розглянемо кожен ключовий віковий рубіж в цьому проміжку, що йому характерно, і що йому не властиво.

Макіяж. По тому, як і що дівчина наносить собі на обличчя, можна скласти загальне уявлення про її віці. Всіх простіше визначити за цією ознакою дівчину до 18 років. Саме до цього віку вона воліє яскраве, часом химерний макіяж. У 20 років вона користується косметикою лише для того, щоб надати виразність рисам свого обличчя. До 30-ти років жінка знову починає активно використовувати макіяж, але не як в 16 років, щоб привернути увагу, а з метою приховати вже з’явилися зморшки.

Зовнішній вигляд. Цей показник, також як і макіяж, допоможе нам серйозно наблизитися до визначення віку дівчини. Знову таки, чим яскравіше і екстравагантніше одягнена дівчина, чим незвичніше колір її волосся, тим вона молодша. Хоча, звичайно, бувають і винятки. До 20 років дівчина всім своїм виглядом намагається показати своє дорослішання, звідси і строгі моделі в одязі. 30-річна жінка обов’язково додасть в свій зовнішній вигляд родзинку, щоб виразити індивідуальність.

Де її можна зустріти. 16 років — гучні дискотеки, 20 років — ультрамодні клуби, 30 — спокійні і затишні закладу. Скрізь і завжди бувають винятки, але тридцятирічну жінку на молодіжній дискотеці уявити складно.

Манера поведінки. У рухах і діях вже відбулася жінки ви навряд чи знайдете боязкість, нерішучість або шалену активність. Вона всім своїм виглядом показує вже сформовану постійність. Чим більше несподіваних, неподдающихся логіці вчинків — тим молодше дівчина. У 20 років вона являє собою суміш дорослої жінки і ще зовсім молодої дівчини, т. Е. В діях присутня і та строгість, яку вона собі вже прищепила, а також частка безумства, яку вона може собі дозволити.

Це — лише основні показники. Вони, зрозуміло, настільки усереднені, що розглядати їх як абсолютну істину буде невірним. П’ятим пунктом можна було б позначити «спілкування», т. К. Воно серйозно прояснює ситуацію з віком. Але, якщо зав’язалася бесіда, чому б просто не запитати «Скільки тобі років?».

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як визначити вік дівчини Комп’ютерний форум

    Як визначити вік дівчини ?? У жінки є відмінна особливість від чоловіка — завжди складно сказати напевно, скільки ж їй років. А іноді дуже цікаво дізнатися справжній вік жінки. Проблеми з визна…

  • Як вибрати парфуми для молодої дівчини

    Подарунки Якщо не знаєте який подарувати подарунок, то наш інтернет магазин оригінальних подарунків представить цікаві варіанти презентів. Тут Ви знайдете тематичні подарунки і дуже веселі незвич…

  • Як визначити стать хом’яка будь-якої породи

    Хом’ячки невеликі жваві тваринки, яких легко і приємно тримати в будинку, причому досить буде зовсім невеликого простору. Догляд за ними нескладний, і довірити його можна навіть дитині. При поку…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × четыре =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.