Ви переглядаєте мобільну версію сайту. Перейти на повну версію сайту.

Як визначити стать у кроликів

Визначення статі у декоративних кроликів хвилює багатьох майбутніх власників. Іноді буває в магазині продали дівчинку, а вона неймовірним чином потім перетворилася на хлопчика. Або навпаки.

То чи можна визначити стать кролика ДО покупки, а не після неї?

Звичайно, можна, якщо знати деякі особливості. ОТЖЕ, ВИЗНАЧАЄМО ПОЛ У ДОРОСЛОГО КРОЛИКА.

Після того, як кролику виповнилося 4-5 місяців, проблем з підлогою не виникає практично ніколи. У самців вже опускаються яєчка і їх дуже легко розгледіти.

Переверніть кролика на спину і міцно утримуйте (міцно, брикається і дряпається). Відтягніть хвостик під спинку, щоб розкрити область статевих органів. У самця, по-перше, проявиться трохи стирчить статевий член, а по-друге, ви побачити два яєчка.

УВАГА!

Яєчка кролика зовсім не схоже на собачі або котячі. Вони нагадують дві яскраво рожеві витягнуті припухлості. Частенько до мене зверталися стривожені власники молодих самців з твердженням, що їх кролик захворів, так як з’явилися якісь пухлини. Ну, якщо розглядати статеве дозрівання як хвороба, то так воно і є.

Що стосується самок, то ніяких яєчок у них немає, само собою. Якщо ж ви злегка розтягніть статеві органи пальцями (вказівним убік животика, а великим убік хвоста), то зможете спостерігати досить довгу щілину. Вона нагадує петлю, як і у собак-сучок.

Загалом, для дорослого кролика основною ознакою статі будуть яєчка.

Навіть, якщо кролик поводиться як самець (настрибує на іграшку, здійснює імітацію статевого акту і т.д.), це не означає, що кролик – самець. Так поводяться і самки: при порушенні, у спробах встановити свою перевагу і т.д.

ВИЗНАЧАЄМО ПОЛ У МОЛОДОГО кроленяті

Ця проблема більш серйозна. Тут ще немає ніяких яєчок і доведеться сподіватися тільки на свою уважність.

Отже…

Самки знову ж відрізняються наявністю статевої щілини, причому почало своє ця щілина бере практично від анального отвору. У самця ж спостерігається маленьке круглий отвір досить далеко від анального.

У маленьких кроленят підлогу визначають тільки таким чином – по виду статевого отвору і по його розташуванню щодо анального.

Досвідчений заводчик зможе вже в 2-3 тижні з імовірністю 90% визначити стать кролика. Особисто я в 2 тижні вже знаю підлогу кроленят, а в місяць можу стверджувати це на 100%.

Звичайно, все приходить з досвідом.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як визначити стать у кролика

    Як визначити стать у кролика (57 Проголосувало) 31.08.09 20:28 Проблема визначення статі у карликових кроликів хвилює багатьох майбутніх власників. Напевно, ви чули про випадки, коли в магазині…

  • Як визначити стать кролика

    Кролики досить полохливі тварини, вони завжди стоять насторожі, навіть якщо їдять або спарюються. Їх довгі вуха допомагають їм застерігати і готувати себе заздалегідь від можливої ​​раптової небе…

  • Як визначити стать кролика

    Основною проблемою багатьох початківців кролівників є те, що вони не знають, як визначити стать кроликів. А на самому — як? Після того, як кролики досягнуть віку трьох тижнів, простим оглядом ген…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.