Як визначити стать у кролика

(57 Проголосувало)

  31.08.09 20:28

Проблема визначення статі у карликових кроликів хвилює багатьох майбутніх власників. Напевно, ви чули про випадки, коли в магазині продали дівчинку, а вона неймовірним чином потім перетворилася на хлопчика. Або навпаки.

То чи можна визначити стать кролика ДО покупки, а не після неї?

Звичайно, можна, якщо знати деякі особливості.

Отже, визначаємо підлогу у дорослого кролика.

Після того, як кролику виповнилося 4-5 місяців, проблем з підлогою не виникає практично ніколи. У самців вже опускаються яєчка і їх дуже легко розгледіти.

Переверніть кролика на спину і міцно утримуйте. Відтягніть хвостик під спинку, щоб розкрити область статевих органів. У самця, по-перше, проявиться трохи стирчить статевий член, а по-друге, ви побачити два яєчка.

Увага!

Яєчка кролика зовсім не схоже на собачі або котячі. Вони нагадують дві яскраво рожеві витягнуті припухлості. Частенько до мене зверталися стривожені власники молодих самців з твердженням, що їх кролик захворів, так як з’явилися якісь пухлини. Ну, якщо розглядати статеве дозрівання як хвороба, то так воно і є.

Що стосується самок, то ніяких яєчок у них немає, само собою. Якщо ж ви злегка розтягніть статеві органи пальцями (вказівним убік животика, а великим убік хвоста), то зможете спостерігати досить довгу щілину. Вона нагадує петлю, як і у собак-сучок.

Загалом, для дорослого кролика основною ознакою статі будуть яєчка.

Навіть, якщо кролик поводиться як самець (настрибує на іграшку, здійснює імітацію статевого акту і т.д.), це не означає, що кролик — самець. Так поводяться і самки: при порушенні, у спробах встановити свою перевагу і т.д.

Визначаємо підлогу у молодого крольчонка

Ця проблема більш серйозна. Тут ще немає ніяких яєчок і доведеться сподіватися тільки на свою уважність.

Самки знову ж відрізняються наявністю статевої щілини, причому почало своє ця щілина бере практично від анального отвору. У самця ж спостерігається маленьке круглий отвір досить далеко від анального.

У маленьких кроленят підлогу визначають тільки таким чином — за видом статевого отвору і по його розташуванню щодо анального.

Досвідчений заводчик зможе вже в 2-3 тижні з імовірністю 90% визначити стать кролика. Особисто я в 2 тижні вже знаю підлогу кроленят, а в місяць можу стверджувати це на 100%.

Звичайно, все приходить з досвідом. Навіть якщо у вас дорослий кролик і ви знаєте його стать, все одно поцікавтеся, як там у нього все виглядає. Можливо, коли-небудь ви допоможете одному визначити стать його вихованця.

Карья Наталя, заводчик і власник господарства карликових кроликів «Мрія»

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Як визначити стать кошеня

  Пощастило собачникам, при всьому бажанні не помилишся — заповітна «пімпочка» знаходиться прямо на щенячьем животику. А ось як визначити стать кошеня? Адже у всіх малюків животики однаково гладкі,…

 • Як визначити стать кролика

  Однією з найпопулярніших проблем кролівників вважається те, що вони абсолютно не знають, як визначити стать кролика. А і в самому — то справі, як це робиться? Стаття з фото Насправді все геніальн…

 • Як визначити стать кошеня в 1, 2 або 3 місяці

  Перед кожним, хто зважився завести домашню тварину, наприклад, кішку, стоїть питання «як визначити стать кошеня?» Якщо в цьому помилитися, можна привести в дім тварину, яка доставить безліч пробл…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − 17 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.