Як визначити стать під час вагітності

У всіх батьків виникає бажання дізнатися стать свого майбутнього малюка. І це цілком зрозуміло, тому, що матусям просто не терпиться почати готувати посаг для свого малюка і його дитячу кімнату. Іноді бувають випадки необхідності визначення статі дитини через ризик різних спадкових захворювань.

Можна пройти звичайне або тривимірне УЗД. Найкраще це зробити в клініці з сучасним апаратом ультразвукового дослідження. Дана діагностика є найбезпечнішим методом визначення статі для майбутнього малюка. Процес формування статевих органів плода закінчується вже до 12 тижня. А розглянути їх візуально стає можливим на терміні в 15 — 16 тижнів. Але найкраще діагностувати стать дитини на термінах від 22 до 25 тижнів. Стать дитини лікар визначає за зовнішніми статевим органам.

Не потрібно мучити лікаря питанням: як визначити стать під час вагітності на термінах раніше 15 тижнів. У цей період лікар зможе тільки зробити припущення з цього приводу. У цьому випадку багато що може залежати від досвіду лікаря і від сучасності апарату УЗД. Іноді на дуже ранніх термінах вагітності лікар може помилитися, прийнявши петлі пуповини за статеві органи хлопчика. У цьому випадку батьки можуть отримати сюрприз.

Як визначити стать під час вагітності за допомогою біопсії хоріона. Це 100% спосіб визначення статі майбутньої дитини, але він використовується тільки при ризику народження дитини з будь — якої генетичною патологією. Дане дослідження проводять на дуже ранньому терміні (від 7 до 10 тижнів). За допомогою довгої тонкої голки проколюється живіт, і беруться на аналіз частинки ворсинок хоріона. На їх основі проводиться аналіз набору хромосом плоду. Потрібно пам’ятати, що дана процедура може викликати викидень. Тому лікарі не застосовують цей метод тільки для визначення статі дитини.

Також лікарями проводиться такі аналізи, як амніоцентез або кордоцентез. Для них береться забір пуповинної крові або навколоплідної рідини. Дані дослідження проводять на термінах вагітності від 16 до 18 тижнів. Матеріал для аналізу береться через прокол в животі. На підставі взятого матеріалу проводяться генетичні дослідження. Цей метод пропонується лікарями у разі спадкових захворювань, пов’язаних зі статтю дитини. Визначення статі дитини буде 100%. Але він також як і біопсія хоріона може викликати викидень або передчасні пологи. Його не рекомендують робити здоровим вагітним, без будь — яких відхилень на УЗД.

Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семь + семь =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.