Кролики досить полохливі тварини, вони завжди стоять насторожі, навіть якщо їдять або спарюються. Їх довгі вуха допомагають їм застерігати і готувати себе заздалегідь від можливої ​​раптової небезпеки. Кролик вельми беззахисний, його основна зброя – це задні лапи. Вони досить сильні і швидко набирають пристойну швидкість.

Ті кролики, які живуть поруч з людиною, поступово стають спокійнішими. Зазвичай люди воліють заводити в квартирі декоративного кролика. Ці кролики володіють елітної красою і рясним вовняним покровом, тому вони так подобаються дітям. Але варто зауважити, що доглядати за таким кроликом набагато складніше. Одна їх шерсть вимагає належного догляду. Саме декоративні кролики вважаються найбільш вибагливими. Це стосується, звичайно, не всіх їх порід, але деякі з них справжні гурмани, як в їжі, так і в їх утриманні та догляді.

Щоб визначити стать кролика, для початку потрібно дізнатися, якого він віку. Якщо кролику вже більше 4-х місяців, то його можна вже вважати дорослим. Якщо ж кролик молодше 4-х місяців, то визначити стать у нього буде значно складніше, ніж у дорослого.

Головною ознакою дорослого самця, стануть, звичайно ж, опустилися яєчка, які досить легко проглядаються.

Для того щоб визначити стать кролика старшого віку потрібно:

 1. Покласти кролика на спину;
 2. Завести хвіст кролика під спину (це робиться для того, щоб була добре видна область статевих органів);
 3. У самця з’являється маленький статевий член і 2 яєчка (у вигляді невеликих горбків), відповідно, якщо ви нічого такого там не виявили, значить це самка.

Визначити стать у молодих особин кролика складніше. У самки статева щілина бере початок від анального отвору. У самця ж невеликий отвір у вигляді кола починається далі анального отвору.

Два головних атрибуту визначення статі, коли кролики ще маленькі:

 • Якого виду статевий отвір
 • Як розташоване статевий отвір щодо анального отвору.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, що дізналися стать кролика правильно, то ви можете викликати ветеринара додому або запросити заводчика. Навіть в двотижневому віці кролика, вони визначають його стать з достовірністю 90%.

Пол кролика

Часто люди шукають собі вихованця певного забарвлення шерсті, кольору очей і статі. Хтось хоче тільки самця, хтось самку. У всіх смаки і переваги різні, але перш ніж ви заведете кролика того чи іншої статі, подивіться на таблицю і вирішіть для себе за якими критеріями вони вас або будуть чи не будуть влаштовувати.

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Як визначити стать у кролика

  Як визначити стать у кролика (57 Проголосувало) 31.08.09 20:28 Проблема визначення статі у карликових кроликів хвилює багатьох майбутніх власників. Напевно, ви чули про випадки, коли в магазині…

 • Як визначити стать кролика

  Однією з найпопулярніших проблем кролівників вважається те, що вони абсолютно не знають, як визначити стать кролика. А і в самому — то справі, як це робиться? Стаття з фото Насправді все геніальн…

 • Як визначити стать кошеня в 1, 2 або 3 місяці

  Перед кожним, хто зважився завести домашню тварину, наприклад, кішку, стоїть питання «як визначити стать кошеня?» Якщо в цьому помилитися, можна привести в дім тварину, яка доставить безліч пробл…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × один =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.