Пощастило собачникам, при всьому бажанні не помилишся — заповітна «пімпочка» знаходиться прямо на щенячьем животику. А ось як визначити стать кошеня? Адже у всіх малюків животики однаково гладкі, відмінних ознак в юному віці не помітити. Насправді все досить просто — визначення статі у кошенят починається, та й закінчується, під хвостом.

Іноді власники ще на стадії вагітності кішки запитують УЗД спеціаліста: «Коли можна визначити стать кошеня?». На жаль, ветеринар зможе визначити тільки кількість кошенят (і то приблизно), а от підлогу залишиться сюрпризом до самого народження малюків.

Цікаво, що професійні брідери можуть відрізнити хлопчика від дівчинки, навіть не розглядав статеві органи. Як дізнатися стать кошеня, що не підглядаючи під хвіст? Досить просто, якщо вивчити стандарт породи і фізіологію кішок: за будовою черепа, мордочки, грудини і навіть стегон.

Але недосвідчений власник навряд чи здатний по настільки невиразним ознаками зрозуміти, як визначити стать кошеня. Куди простіше звернути увагу на явні відмінності кішечок від котиків. У хлопчаків відразу під анальним отвором знаходиться мошонка — випирає горбок. Під семенникамі є невеликий отвір — крайня плоть, всередині «ховається» статевий член. Його не було побачити, поки котик не почне ретельно вилизуватися після туалету. У дівчаток ніяких горбків, зрозуміло, немає. І майже немає шерсті між вульвой (петлею) і анальним отвором. Вульва розташовується майже впритул до анального отвору і схожа на вертикальну щілинку.

У більшості випадків проблема «як дізнатися стать кошеня?» Хвилює початківців заводчиків або власників, вперше отримали послід від своєї кішки. Малюки крихітні, поки ще дуже схожі один на одного — їх на руки-то брати страшно, але записати дані в родовій журнал необхідно. А для цього треба знати, як визначити стать новонародженого кошеняти. До речі, це простіше зробити відразу, не чекаючи, поки малюк обсохне. Мокра шерсть не приховує «істину», а сухий дитячий пушок сховає все, що потрібно розглядати. І дійте обережно — кошеня не можна піднімати високо, краще опуститися на коліна або навіть лягти на підлогу, так безпечніше (мокра перелякана крихітка може вислизнути з рук).

Отже, як визначити стать новонародженого кошеняти? Якщо це котик, між двома крапочками під хвостиком буде значну відстань (потім його займе мошонка, але поки помітити її дуже складно). Якщо це кішечка, дві крапочки під хвостом розташовані майже впритул, відстань — всього пара міліметрів.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як визначити стать кошеня

    Більшості з нас достатньо важко визначити стать маленького кошеняти, особливо новонародженого, і тому доводиться звертатися до допомоги ветеринарного лікаря або чекати 10-12 тижнів (2-3 місяці) д…

  • Як визначити стать кошеня. Методи і способи відмінності.

    Поява на світ маленьких ще сліпих, але таких зворушливих кошенят завжди є знаменною подією. Малюки ще крихітні, але господарі хочуть знати, хто з них хлопчик, а хто дівчинка. Виявляється, дізнати…

  • Як визначити стать кошеня в 1, 2 або 3 місяці

    Перед кожним, хто зважився завести домашню тварину, наприклад, кішку, стоїть питання «як визначити стать кошеня?» Якщо в цьому помилитися, можна привести в дім тварину, яка доставить безліч пробл…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

десять − 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.