Як визначити стать дитини

Популярно про важливе

Визначення статі дитини на УЗД

Це можна зробити, якщо хочеться дізнатися, хто у вас народиться — хлопчик чи дівчинка. Але тільки не на ранніх термінах вагітності, оскільки можливі помилки. Крім того, хлопчик може схрестити ніжки, і на УЗД буде не видно його статева приналежність. Дитину-хлопчика буде легко сплутати з дівчинкою. Тому робити УЗД краще на 24-му тижні вагітності. Раніше робити ультразвукове дослідження немає сенсу. А ще чіткіше стать дитини видно пізніше — приблизно на тридцятому тижні вагітності мами.

Визначення статі дитини за допомогою біопсії хоріона

Інший медичний метод визначення статі дитини. причому на ранніх термінах — це біопсія хоріона. При цьому методі тканину плаценти захоплюється тоненькою голкою і визначається стать дитини. Цей метод може визначити навіть дефекти плоду, що дозволяє зробити аборт на ранніх тижнях вагітності, якщо мама не хоче народжувати дитину з великими відхиленнями у здоров’ї.

Біопсія хоріона проводиться між 8 і 12 тижнями — у разі, коли беруть проби з піхви, і в строк від 9 до 11 тижнів, якщо тканина плаценти береться з очеревини.

Цей метод може бути небезпечним для майбутньої дитини, тому що незначно збільшує ризик виникнення викидня. Але він застосовується у випадках, якщо є підозра на хворобу Дауна або інші можливі відхилення у здоров’ї дитини. Біопсія проводиться під контролем ультразвукового апарату.

Інші, ненаукові методики визначення статі дитини

Безпечні методики, за якими можна визначити стать майбутньої дитини, називають також народними. Вони не так точні, як біопсія або УЗД, зате безкоштовні і абсолютно безпечні, тому дуже поширені. Найпопулярніші з них — визначення статі дитини по групі крові батьків, за датою зачаття, за китайським календарем, з оновлення крові тата й мами, а також за народними прикметами. Розглянемо деякі з них докладніше.

Як визначити стать дитини за датою зачаття?

Стать дитини. по поширеній думці, залежить від сперматозоїда, який є носієм певної хромосоми. У яйцеклітини статі немає, коли вона зливається зі сперматозоїдом, все залежить від хромосоми (або хромосом) в його складі. Х хромосома в складі сперматозоїда в результаті дає дівчинку, а XY хромосома — гарантовано народиться син.

Коли у жінки відбувається овуляція, яйцеклітина готова до запліднення і виходить з яєчника, сперматозіод чоловіки наздоганяє її і тоді все залежить від хромосом в його складі. Природа передбачила, що носії «чоловічих» хромосом більш швидкі, ніж носії хромосом Х (коли народжується дівчинка). Але сперматозоїди з «чоловічими» хромосомами живуть в статевих шляхах жінки набагато менше, ніж носії «жіночих» хромосом. Тому планувати хлопчика коштує в перші ж дні овуляції, а дівчинку — пізніше.

Точно розрахувати день овуляції можна за спеціальним тесту (такому ж, як для визначення вагітності, тільки смужки будуть відрізнятися за хімічним складом), за календарем, за базальної температури (в день овуляції вона досягає піку), а також на УЗД.

Спосіб визначення статі малюка з оновлення крові мами і тата

Цей метод вважається методом дуже високої достовірності. Згідно з деякими науковими даними, кров чоловіків і жінок оновлюється один раз на кілька років. За календарем цих оновлень можна вирахувати стать майбутньої дитини. Оновлення крові у жінок відбувається один раз на 3 роки, а у чоловіків — 1 раз на 4 роки. Оновлення крові у чоловіків і жінок може статися і раніше — наприклад, після здачі крові або після травми з великою втратою крові або незабаром після пологів. Що б розрахувати дані, потрібно вік мами розділити на 3, а вік тата — на 4. У кого кров оновлюється раніше (показник менше), такої підлоги і буде дитина. Якщо у мами кров оновилася раніше, буде дівчинка, а якщо у тата — хлопчик.

Спосіб визначення статі дитини по групі крові батьків

Якщо у мами і у батька перша або друга група крові, то і дитина народиться з першої або другої групою. Найчастіше це буде дівчинка. У батьків з третьою групою крові найчастіше народжується хлопчик. Як і у батьків з четвертою групою крові. При змішуванні груп крові ви можете розрахувати стать дитини по цій таблиці. Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − 7 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.