Звичайно, народними прикметами не варто нехтувати, але потрібно також знати і про інших, у тому числі більш точних методах, що вирішують проблему, як визначити стать дитини .

Сучасні технології і стать дитини

Визначення статі дитини по УЗД. УЗД — найбільш нешкідливий метод, не має протипоказань, і, залежно від якості ультразвукової техніки та кваліфікації лікаря, може з точністю від 80 до 90% визначити стать дитини. Достовірність отриманих даних залежить також від того, на якій стадії формування знаходяться статеві органи плода. Більш правдоподібну інформацію можна отримати після 16 тижня вагітності.

Визначення статі дитини в результаті генетичних досліджень є стовідсотково точним, так як матеріали для аналізу вилучаються безпосередньо з навколоплідної рідини (амніоцентез) або волосків хоріона (біопсія, ДНК-тест). От тільки саме з цією метою генетичних досліджень не проводять, оскільки вони загрожують викиднем або передчасними пологами. Їх призначають при особливих показаннях — підозрі на наявність патології розвитку плоду або спадкових захворювань.

Визначаємо стать дитини за стародавніми джерелами

Древнекитайская таблиця — перевірений століттями і, як не дивно, досить точний спосіб визначення статі. Відповідно до неї, стать дитини залежить від місяця зачаття і віку мами на момент передбачуваного терміну народження малюка. Цей метод також використовують для планування статевої приналежності майбутнього дитинчати.

Японська діаграма не настільки проста, в порівнянні з китайським джерелом встановлення статі. Вона складається з двох таблиць. В одній з них по місяцях народження обох батьків визначається загальне число для даної пари. Далі воно зіставляється з місяцем зачаття дитини в другій таблиці, де і виводиться результат.

Стать дитини та фізіологічні особливості батьків

Визначення статі майбутньої дитини по групі крові тата й мами не можна назвати точним і достовірним, але ознайомитися з ним цікаво. Розроблено різні комбінації груп крові, що визначають народження хлопчика чи дівчинки. Крім того, на процес формування статі нібито впливає резус-фактор: у батьків з однаковими знаками народжуються в основному дівчатка, з протилежними — хлопчики.

Оновлення крові батьків і стать дитини. За даними фізіології чоловіча кров оновлюється кожні 4 роки, а жіноча — раз на три роки. Виходячи з цього, можна розрахувати, у кого вона молодша на момент зачаття дитини і хто визначатиме її стать. Якщо цифра, отримана від ділення віку тата на 4, виявиться більше маминої цифри, то народиться хлопчик. І навпаки.

Визначення статі дитини за часом зачаття, точніше за датою овуляції. Яйцеклітина знаходиться в досяжному для сперматозоїдів просторі кілька днів, в один з яких і відбувається запліднення. Якщо статевий акт трапився одночасно з виходом жіночої клітини або незабаром після нього, то, найімовірніше, буде хлопчик. Якщо ж сперматозоїди «чекали» яйцеклітину за кілька днів до овуляції, то вижили з них при заплідненні утворюють зародок жіночої статі.

Народні прикмети визначення статі дитини

Ще задовго до відкриття наукових методів визначення статі дитини, в народі розробили досить цікаву схему спостереження за вагітною жінкою і встановили «ознаки» виношування дівчинки або хлопчика.

Жінка, що носить під серцем хлопчика, менш дратівлива і капризна, за час вагітності помітно гарнішає, має акуратний круглий животик і не страждає від ранкової нудоти. Її може «тягнути» на солоне або кисле. Хлопчики відрізняються більшою активністю, здійснюючи в животику у мами цікаві трюки. При ворожінні над долонькою вагітної жінки за допомогою кільця, підвішеного на нитці, народження хлопчика віщують кругові рухи.

Майбутні мами дівчаток під час вагітності спокушаються на солодощі, їм дуже важко в чомусь догодити, їх і так мінливий настрій посилюється виснажливим токсикозом. Що стосується змін у зовнішності, то дівчинка как-будто забирає у мами її красу: на обличчі вагітної з’являються прищі, плями, вугрі. Дитина жіночої статі віддає перевагу сидіти у високому і гострому животі. А маятник у разі виношування дівчинки робить коливання по прямій лінії, з боку в бік.

Способів вирішення питання, як визначити стать дитини. досить багато і всі вони привертають своїми цікавими підходами. Але все ж радимо залишатися оптимістами і не бути настільки категоричними по відношенню до їх прогнозами. Адже головним результатом дев’ятимісячної очікування є не стать дитинки, а його здоров’я.

Якщо вам сподобалася стаття, ми будемо вдячні, якщо ви поділитеся нею в соціальних мережах. Для цього просто натисніть відповідну іконку нижче Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − семнадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.