Визначення статі за віком крові батьків

Не менш популярним є метод визначення статі дитини що грунтується на періодичному оновленні крові батьків. Вважається, що раз на кілька років у кожної людини оновлюється кров в організмі. У чоловіків це відбувається один раз на 4 роки, а у жінок кожні 3 роки. Щоб зрозуміти, як визначити стать дитини. потрібно розділити число рівне віком матері на 3, а рівне віком батька на 4.

Приклад: матері 26 років, батькові 29.

26/3 = 8.666 …

29/4 = 7.25

Результат у батька менше, ніж у матері. Значить кров у батька молодше. А це означає, що стать дитини, швидше за все, буде чоловічий.

Але варто враховувати той факт, що оновлення крові відбувається також після великих крововтрат (оперативне втручання, аборт, викидень, донорська здача крові та інше). Якщо такі інциденти мали місце, то необхідно брати не дату народження, а дату останньої великої крововтрати і ділити її на 3 (для жінок) або на 4 (для чоловіків).

Визначення статі дитини за групою крові батьків

Існує також дуже старий спосіб, як визначити стать майбутньої дитини. заснований на зіставленні груп крові батьків. Обчислити підлогу можна за таблицею, наведеною нижче. Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать + девять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.