Як визначити Щоб народилася дівчинка

Як визначити стать дитини

Багато батьків хотіли б, що б у них народився саме хлопчик чи дівчинка. Стать дитини залежить від чоловіка. Будь яйцеклітина несе в собі тільки Х-хромосоми і ніколи не містить Y-хромосом. Чоловіча ж статева клітина, навпаки, містить різні хромосоми: Х і У.

Даний тест заснований на методиці "оновлення крові". Вірити чи не вірити цим методом особиста справа кожного. Головне пам’ятати, що не залежно від статі діти повинні бути бажані.

Співвідношення статей тонко регулюється самою природою. За статистичними даними вагітність хлопчиком настає дещо частіше, ніж дівчинкою (у співвідношенні 103 хлопчика до 100 дівчаткам), у молодих і здорових батьків частіше народжуються хлопчики, а у батьків більш старшого віку навпаки.

За допомогою УЗД під час вагітності можна визначити стать майбутньої дитини. Це краще і легше здійснити в пізні терміни вагітності, після 22-26 тижнів. Тоді результати будуть точніше.

Як визначити стать дитини?

Визначити стать дитини до її народження – головна проблема, яка цікавить 99, 9% майбутніх батьків. Метод ультразвукової діагностики для визначення статі дитини був винайдений порівняно недавно. А до масової практики використання цього методу в народі народилося і передавалося з покоління в покоління безліч методів і способів дізнатися стать майбутньої дитини. Всі вони засновані на багаторічних спостереженнях і дуже часто абсолютно точно допомагають дізнатися стать дитини без УЗД ще до його народження. Про деякі з них, найбільш відомих і поширених, ми розповімо майбутнім батькам.

Поширене вираз, що дівчатка народжуються тільки у справжніх чоловіків, які особливо старалися в процесі зачаття, відомо багатьом з нас. У такому випадку чоловіка називають "Ювеліром". Однак посперечатися на рахунок справедливості та достовірності подібних висловлювань все ж варто. Справа в тому, що дуже часто "бракоробами" називають як батька хлопчика, так і батька дівчинки. Все залежить від того, кого більше хотіла сім’я, і ​​якщо народжується дитина не того статі, в такому випадку шансів у тата отримати прізвисько "Бракодел" набагато більше.

Насправді ж стать дитини – не саме головне для майбутніх батьків і самого малюка. Головне тут – щоб малюк народився здоровим, бажаним і отримав всі можливості на щасливу і спокійне життя в повноцінній сім’ї.

Планування статі дитини

Планування статі дитини – важливе питання, яке хвилює не тільки батьків малюка, але і вчених-генетиків. Заздалегідь спланувати стать майбутньої дитини, грунтуючись лише на народні повір’я або наукові дослідження, практично не можливо. Людина в такій ситуації робить все від нього залежне, але вирішальний аспект у формування плоду чоловічої або жіночої статі вносить сама природа і пан випадок. В даний момент тільки при штучному заплідненні та зачатті в пробірці можна з достовірністю в 90 з гаком відсотків бути переконаним у поле майбутньої дитини.

Для тих же, хто зачав свого малюка звичайним природним способом, існує ряд народних прикмет і повір’їв, що допомагає майбутнім батькам протягом 9 місяців вагітності виявити, хто ж у них буде: хлопчик чи дівчинка?

1. Наприклад, дуже поширена прикмета, що якщо живіт у вагітної видається вперед "огірком" — Буде хлопчик, а якщо непримітний і розташований в районі колишньої талії, видно "з-за спини" — Дівчинка.

2. Якщо живіт більше випирає вправо — буде хлопчик, вліво — дівчинка.

3. Ареоли навколо грудного соска світлого кольору вказують на вагітність хлопчиком, темні — дівчинкою.

4. Якщо токсикоз і нудота з ранку під час вагітності – явища часті, буде дівчинка. Якщо ні – хлопчик.

5. Любов до солодкого під час вагітності свідчить про народження дівчинки, любов до м’ясних страв – хлопчика.

6. Якщо на животі вагітної з’явилися зайві волосинки – буде хлопчик, а пігментація – до дівчинки.

7. Слухаючи серцебиття вашого плоду можна визначити, хто буде: хлопчик – якщо серце б’ється частіше і дівчинка, якщо повільніше.

8. Озноб на ранньому терміні вагітності – до дівчинки, напади спеки – до хлопчика.

9. Можна визначити стать дитини за допомогою колечка, яке можна тримати на довгій нитці над лівою долонею. Якщо воно рухається по колу – буде дівчинка, якщо взад-вперед – хлопчик.

10. За японськими повір’ями таблиця визначення статі дитини залежить від віку батька і матері. Прожиті мамою року потрібно поділити на три, а татом — на чотири. Чий залишок вийде більше — такої підлоги і буде дитина.

Практично будь-яка жінка на запитання про те, кого вона більше хоче народити — хлопчика чи дівчинку, зазвичай відповідає: "Мені все одно, аби дитина народилася здоровою". Але все одно їй насправді? Зазвичай, нехай навіть глибоко в душі, кожна майбутня мама має більш конкретну мрію, трансформовану в образи рожевенький бантиків і рюшів або м’ячів і бейсболок.

Раніше планування статі майбутньої дитини вважалося справою небаченим, але зараз це питання стало менш проблематичним, оскільки безліч різноманітних джерел інформації пропонує нам різні способи, як зачати неодмінно дівчинку або виключно хлопчика.

1. Метод фізіологічний Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × пять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.