Як вивести вошей і гнид зі свого одягу і житла

У вас з’явився свербіж на тілі? Причиною цьому можуть бути воші і гниди. Ці кровоссальні комахи починають мешкати на тілі, причому на різних її частинах. В результаті чого виникають расчеси, фурункули або гнійники і все це супроводжується втратою сну й апетиту. У цій статті я розповім, як вивести вошей і гнид.

Причини появи

В основному воші і гниди з’являються при безпосередньому контакті з людиною, вже зараженим ними. Вони передаються як через фізичний контакт, так і через одяг (у разі близького знаходження з одягом зараженого). Є думка, що людині дотримує чистоту і гігієну це не загрожує, однак не варто поспішати. Наприклад, головним вошам легше розлучатися на чистій, вимитого голові, бо на поверхню відсутня шкірне сало, яке є несприятливим середовищем для них.

Воші передаються:

  • через білизну;
  • через предмети індивідуального користування;
  • через стоячу воду.

Виводимо вошей і гнид

  • Ефективні народні засоби для виведення вошей і гнид знаходяться так сказати прямо під рукою. Почнемо з соку з журавлини, його кислий склад здатний розчинити м’яку верхню оболонку яєць цих паразитів. Дігтярне мило містить в собі багато луги, що є згубним для вошей і гнид. Ще одним сильним і дієвим способом є перекис водню, концентрація якого вбиває. Для того щоб вивести головних вошей візьміть екстракт перцю гвоздики, квіти герані і календули, а також плоди лимона. Звичайно ж, не будемо забувати за спеціальні медичні препарати (наприклад, аерозоль «Пара плюс»).

Виводимо платтяну воша

Для її виведення виперіть і прокип’ятіть заражену одяг. Після, пропарьте її і повісьте в сонячному провітрюваному приміщенні. Це допоможе вивести вошей.

Виводимо лобковую воша

У разі поразки цієї вошью збрийте все волосся на даній частині тіла. Потім, 10% -й ртутної маззю продезінфікуйте шкіру. У разі поразки брів, пінцетик акуратно видаліть вошей і гнид і спаліть їх.

Застосовуючи деякі речовини, врахуйте наступні моменти:

  • Користуючись оцтом, волосся висушуються і стають ламкими. Концентрований розчин може і зовсім випалити шкіру голови. Врахуйте ще той момент, що таким способів виводяться тільки воші.
  • Гас, який деякі використовують, псує волосся. Після нього вони стають липкими і важко змивається.

Тепер ви знаєте, як вивести вошей і гнид і позбавити себе від непроханих гостей.

380 0 Оцінити 6 Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

19 − 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.