Як вивести вошей і гнид ефективні препарати

Як вивести вошей і гнид можна дізнатися у фахівців, а можна звернутися за допомогою до фахівців в аптеці.

Від паразитарного захворювання шкіри голови і волосся, званого педикульозом ніхто не застрахований. Головна воша кочує від людини до людини при контакті, загальному користуванні предметів побуту, гребінців. Також можуть стати приводом передачі цього захворювання одяг та білизна зараженого.

Слід обмовитися і розвіяти міф про те, що людської вошью можна заразитися від тварин. Насправді це видоспецифічі паразити, що живуть виключно на людині, яка постійно починає думати про те, як вивести вошей і гнид.

Гниди на волоссі — лікування народними засобами

Розмір людської воші в середньому від 0,5 до 5 мм. Тривалість життя досягає 35-40 днів. Влаштувавшись на голові господаря, самка начитає відкладати яйця (гниди), прикріплюючи їх своєю клейкою масою до волосся. Далі слід інкубаційний період, що займає, при температурі 36 ° C, 5-10 днів, після чого знадобитися використовувати гребінь від вошей і гнид.

До перших симптомів при зараженні педикульозом і появи гниди на волоссі, можна віднести шкірне роздратування на місці укусу, виникнення дрібних блакитно-сірих плям і як наслідок зараження — утворення гнид на волоссі. Період до виявлення симптомів може затягнутися на 10-15 днів.

В даний час в аптеках доступно безліч різних засобів, які лікують педикульоз і відповідає на головне питання як вивести вошей і гнид. Це всілякі шампуні, гелі, пінки, масла, аерозолі та інше. Однак класикою лікування є металевий гребінь з частими зубчиками, 5% борна мазь і суспензія бензілбензоната 20% на водно-мильній основі.

Обробляти слід тільки 3-6 см, починаючи від кореня волоса, оскільки гниди клеяться до волосся близько до шкіри, а не поширюються по всій довжині.

Однак, навіть після обробки, важливо пам’ятати, що деяка кількість гнид на волоссі виживає. У цьому випадку прибирати їх необхідно вручну з використанням спеціального гребеня. Таку складну задачу як счесиванія особливо з довгого волосся, можна спростити, застосувавши до волосся бальзам або масло.

Починаючи лікування педикульозу необхідно обов’язково провести стерилізацію особистого білизни зараженого і огляд проживають з ним членів сім’ї.

Найдієвішим засобом народна медицина визнає стрижку волосся налисо. Існує ряд інших народних рецептів, спрямованих проти педикульозу. Їх ефективність в рази нижче аптечних засобів, а токсичність часто не поступається їм.

Ось деякі з них:

  • Суміш, що складається з соняшникової олії і гасу, змішані в рівних частинах.
  • Суміш з рівного співвідношення господарського мила і гасу, перед застосуванням попередньо розбавлена ​​водою (на літр води 100 мл суміші).
  • Растрів гасу з машинним маслом.
  • Сік журавлини, розчиняє зовнішню оболонку яєць гнид.
  • Розчин з однієї частини 9% оцту змішаної з двома частинами водою.
  • Дустовое і дігтярне мило.
  • Інсектицид — дихлофос.
  • Ефірна олія чайного дерева або лаванди, застосовувані для профілактики зараження.
  • Щоденне дотримання особистої гігієни, використання особистої гребінця і нанесення ефірної олії чайного дерева або лаванди на потиличну область голови допоможе уникнути педикульоз.

Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × два =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.