Як вивести вошей і гнид

Продовження статті «Воші і гниди» де ми розглянули причини появи вошей і гнид у дитини.

Поради, як позбутися вошей і гнид у дитини.

Кожні кілька місяців лосьйон для голови змінюється, тому вам доведеться питати фармацевта, який лосьйон рекомендований в даний час. Ті лосьйони, які зараз в ходу, містять малатіон, карбаріл, Фенотрін або перметрин.

Дітям не дуже подобається така процедура, оскільки цей лосьйон неприємний. Він викликає відчуття холоду через те, що на спиртовій основі; у нього неприємний запах, і він повинен висихати природним шляхом, а потім залишатися на волоссі всю ніч. Найважливіше бува не хлюпнути їм в очі — попросіть дитину прикривати собі обличчя якої-небудь матерією, поки триває «операція». Варто тільки лосьйону потрапити на волосся, як воші просто випадають звідти, і дитині найкраще сидіти з рушником на плечах.

Після обробки волосся треба вичекати 12:00, щоб помити голову, і два тижні не можна купатися в басейні — хлорована вода послаблює лікувальний ефект. Якщо лосьйон викликає невелике свербіння, це, можливо, пояснюється тим, що міститься в ньому спирт підсушив скальп. Тоді втирайте в шкіру голови трохи косметичного масла або «кондиціонера».

Не потрібно турбуватися і знімати мертві яйця. Вичісування гнид частим гребінцем і болісно, ​​і безглуздо, а крім того, відіб’є у дитини бажання попередити вас, коли в майбутньому знову з’являться воші, а з ними — свербіж. Якщо вид у дітей дещо неохайний, то додавання краплі оцту в воду для ополіскування розм’якшить волосся достатньо, щоб їх можна було причесати (звичайної гребінцем) або промити.

Якщо у дитини часто помічається наявність вошей і гнид, вас повинен зацікавити новий продукт, який щойно надійшов у продаж. Відповідно до заяви виробників, він не дасть завестися вошам, якщо його наносити на волосся дитини три рази на тиждень перед відходом до школи. За описом, цей продукт — «перший і єдиний, зручний у використанні, розпорошується спрей-репелент від вошей»!

Існують і інші способи запобігання педикульозу, хоча вони не завжди виявляються ефективними.

Необхідно не тільки знати, як вивести вошей і гнид, але і як запобігти їх появі у дитини.

Якщо у вашої дитини довге волосся, то для воші легше перебратися на кінці, що спадають йому на плечі, — постарайтеся переконати зав’язувати їх позаду.

Щовечора розчісуйте дитині волосся (або робіть це якомога частіше) густим гребінцем. Воша могла не відразу відкласти яйця, і, якщо ви швидко її вичешіть, у неї і не буде такої можливості.

Регулярно перевіряйте волосся дитини. У воші є улюблені місця — зазвичай, де тепліше, — щоб завести собі сім’ю: за вухами, під волоссям біля основи шиї, зверху голови. Ці місця і слід перевіряти перш за все.

Але пам’ятайте, ще не кінець світу, якщо у вашої дитини завелися воші і гниди. Ваша бурхлива реакція здатна породити у дитини почуття глибокої провини, а це врешті-решт зовсім не його вина! Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × четыре =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.