Як вивести плями з лляної одягу

Простіше віднести в ательє і вишивку-орнамент на те місце вишити. Бузковими нитками.

Як відіпрати плями поту

Столова ложка

Спирт медичний

Бура

Ацетон

Спирт денатурований

Спирт нашатирний

Речі з натуральних тканин зазвичай відпираються складніше, ніж синтетичні

Щоб відіпрати плями поту з бавовняних, лляних і шовкових тканин будь-якого кольору потрібно використовувати секретний склад: столова ложка кухонної солі на склянку води. Протріть тканину цим розчином, а потім виперіть річ як зазвичай.

Якщо потім заплямовані білі речі з бавовни або льону, то протирку готують по-іншому. Змішайте склянку води з чайною ложкою солі, спирту і бури. Обробіть плями і змийте водою.

У хорошої господині будь-яка річ може довго залишатися в бездоганному стані

Щоб врятувати кольорову шерсть від плям поту потрібно приготувати склад міцніше! Змішайте три частини ацетону, чотири частини денатурованого спирту і дві частини нашатирного спирту. Отриманим засобом виведіть пляма, і річ врятована.

Як вивести плями від поту

Як вивести плями від поту

Жовтуваті плями від поту псують одяг, порушують структуру тканин, їх добре видно на білій і світлому одязі. Вивести плями від поту можна різними способами — все залежить від типу тканини і давності плям.

Інструкція:

Вам знадобиться:

- мило

- мука

- бензин

- нашатирний спирт, денатурат і ацетон

- курячий жовток

Для початку одяг слід випрати в пральній машинці із застосуванням спеціальних засобів. Решта плями підлягають виведенню.

Замийте плями мильним розчином. Спробуйте видалити пляму, потерши його в теплій воді з милом.

Боротися з рештою плямами доведеться поетапно.

Оцет — змішайте півсклянки води з чайною ложкою оцту і потріть розчином пляму. Оцет може змінити колір одягу, тому застосовуйте його акуратно.

Кухонна сіль — міцно розведена сіль добре справляється з плямами на кольоровий одязі, шовкових тканинах. М’яко впливаючи, вона не порушує структуру тканини, зберігає колір і видаляє жовтуваті розводи.

Спирт — суміш звичайного і нашатирного спиртів нанесіть на невеликий шматочок тканини, промокніть їм пляма, зачекайте кілька хвилин і прополощіть тканину водою.

Перекис водню — підходить для білих тканин. Обробіть пляма під променями сонця, промийте водою, обсушити і присипте борошном.

Бензин — ватяну паличку занурте в бензин і обробіть пляма. Протріть місце видалення нашатирним спиртом і прополощіть одяг. Якщо вивести плями від поту неякісно, ​​то залишаться розводи і контури, які доведеться видаляти ще раз.

Виводите плями з кольорових тканин щадними способами. Натріть пляма від поту шматочком сухого мила, розташувавши тканину на гарячому прасці. Завершіть процедуру вологою чищенням.

Змішайте нашатирний спирт, денатурат і ацетон і змочіть розчином пляму. Спосіб підходить для кольорових, міцно забарвлених тканин.

Суміш з курячого жовтка і денатурату нанесіть на пляму, залиште до утворення скоринки. Акуратно зіскоблити її тупим металевим предметом і прополощіть одяг. Якщо жовток погано видаляється, то підігрійте гліцерин і, змочуючи пляма, видаліть сліди.

Для видалення плям з синтетичних тканин досить прання. Замочіть одяг у теплому мильному розчині, потім виперіть руками з використанням порошку або звичайного господарського мила. Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре + четыре =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.