Чим почистити білу тканину, вивести з неї плями від поту, потемніння від пилу не намочивши її?

Глушець Ніна

Здрастуйте, Ніна! Плями від поту містять неорганічні солі, такі як: кухонна сіль, сульфати, фосфати та інші. Крім цього в них містяться: органічні кислоти, сечовина, жир, холестерин та інші речовини. Всі ці речовини в сукупності і окремо здатні пошкоджувати волокна шерсті і натурального шовку, наприклад. А також вони можуть розкладати барвники тканини.

Плями, що залишилися від поту на виробах з білих тканин, вивести зовсім непросто. Ви ж ще більш ускладнює це завдання, бажаючи вивести їх, не намочивши при цьому виріб. Якщо річ дійсно вам настільки дорога або тканину настільки ніжна, що вимагає настільки делікатного поводження з нею, я б порадила вам звернутися з цією проблемою в гарну хімчистку. Покажіть фахівцям клінінгової компанії вашу річ і можливо, вони знайдуть такий спосіб, при якому можливо вивести і плями поту, і при цьому не намочити сам виріб. Природно, хімчистка може виявитися не найдешевшим задоволенням, і занадто часто нереально звертатися туди за допомогою. Але якщо ніякий інший спосіб не допоможе, я думаю, можна спробувати звернутися.

Є один спосіб, при якому, можна не прати виріб, проте, я особисто не знаю, наскільки він ефективний. Пляма можна спробувати вивести десяти-дванадцяти процентної перекисом водню.

Спосіб, при якому все ж потрібно після певної процедури промити забруднене місце теплою кип’яченою водою. Спочатку потрібно використовувати розчин гіпосульфіту (неповна чайна ложка на склянку води), протерши їм плями від поту на одязі. Ну а після цього промити це місце водою.

Ще можна спробувати використовувати такий метод: Змочити чисту ганчірку в міцному розчині солі. Якщо плями все-таки будуть помітні після цієї процедури, необхідно протерти їх спиртом.

Є один спосіб того, як виводити плями з одягу білого кольору, якщо її не можна дуже сильно замочувати. Але все ж він не обходиться зовсім без замочування.

Так, в холодній воді необхідно розчинити трохи харчової соди, і змочити в цьому розчині забруднену ділянку одягу. Залишити все в такому вигляді приблизно на півгодини, і після цього прополоскати виріб в теплій, мильній воді. Після чого прополоскати одяг в розчині нашатирного спирту (на одну столову ложку на одну склянку води).

Якщо ви будете користуватися якимись хімікатами, то їх дія спочатку потрібно випробувати на запасному шматочку тканини, підкладці, або з виворітного боку на запасах швів, на підшивці. Не рекомендується застосовувати занадто міцні розчини. Якщо пляма не відтирається, краще провести повторну обробку слабким розчином кілька разів, чергуючи, все ж з промиванням.

Бажаю вдалого вирішення вашої проблеми! Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать − 6 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.