Як вивести мурах з квартири

Ох вже ці мурахи! Ще ті сусіди! Вони ще гірше тарганів, шкоди від них точно в рази більше, та й вивести їх набагато важче. Домашні мурахи заселяються в самих важкодоступних для домовласника місцях — під плінтусами, під кахлем, в щілинах і невеликих отворах, які обов’язково знайдуться в будь-якому будинку. Для того щоб зрозуміти як вивести мурах з квартири необхідно, в першу чергу, з’ясувати причину їх появи і дізнатися де вони живуть.

ВАЖЛИВО: в квартирах мешкають переважно маленькі руді мурашки, їх ще називають фараоновими. Вперше цей вид комах був виявлений на тілах мумій єгипетських фараонів (звідси й назва). Через торгові судна фараонові мурахи проникли в інші країни світу і зараз проживають практично скрізь. Їх маленький розмір — 2-2,5 мм, дає їм можливість проникнути в будь-яку щілину, переміщатися в будинку по тріщинах в стінах, що істотно ускладнює процес їх знищення.

Причини появи мурах

Мурахи, так само як і таргани, можуть привчити людину до чистоти. Оскільки основними причинами їх появи є: застояне відро для сміття, немитий посуд, залишки їжі на столі, відсутність збирання та дезінфекції в будинку.

Крім того, мурашки можуть переповзати від сусідів. які почали боротися з ними і в процесі «втечі» облюбувати вашу квартиру.

Або ж, їх елементарно можуть «підкинути »Недоброзичливці. Досить запустити парочку цих товаришів в будинок або підвал, і вони без праці залізуть навіть на 16 поверх. Це, до речі, основний спосіб заробітку багатьох компаній з проведення дезінсекції.

Навіть якщо в даний момент у вас немає мурашок, це не означає, що вони не з’являться у вас завтра або через місяць. Намагайтеся підтримувати в будинку чистоту і прийміть деякі запобіжні заходи, наприклад, промажте всі виходи з вентиляційних шахт спеціальним олівцем.

Ну, а якщо мурахи все-таки оселилися у вашій квартирі, то приготуйтеся до бою. Сподіваємося, наші поради про те, як позбутися рудих мурах у квартирі вам у цьому допоможуть.

Цікаві факти: існує ще одна цікава версія появи рудих мурах. Вважається, що їх вивели американські вчені в спеціальних лабораторіях. Вони були своєрідним бактеріологічною зброєю в часи холодної війни, оскільки мурахи є переносниками збудників різних видів хвороб.

Як вивести рудих мурах з квартири

Мурахи розмножуються від матки, вона, як правило, знаходитися в якомусь «затишному містечку» там, де її ніхто не знайде і тим більше не дістане. Для того щоб позбутися від усього стада комах необхідно, в першу чергу, позбутися їх самки. Зробити це можна за допомогою приманки на основі бури або борної кислоти. Мурахи донесуть цей гостинець матці або ж приведуть її поласувати частуванням.

Якщо ви зібралися виганяти мурах бурої і у вас є діти, то можете із залишків цієї речовини зробити лизун. Їм має сподобатися ця іграшка. Однак, перед тим як дати дитині Лизуна, поясніть йому, що він не їстівний.

Можна також спробувати знайти сам мурашник і зруйнувати його. Для цього необхідно відстежити шлях комах, або так звану мурашину стежку. Оскільки руді мурашки дуже маленькі, відстежити їх стежку досить складно, але можна скористатися невеликою хитрістю: залишити гостям на ніч кілька крапель сиропу або варення, нанесених на аркуш паперу. Вранці від приманки до мурашника вас приведе чітко сформована мурашина стежка.

Для того щоб відлякати комах, в передбачуваних місцях їх проживання необхідно розкласти огіркову шкірку. а стіл і інші предмети інтер’єру на кухні на ніч протирати мильним розчином. І обов’язково зберігайте всі продукти харчування в закритому вигляді.

Це основні поради та запобіжні заходи, а тепер розповімо про найпопулярніші засобах боротьби з мурахами.

Засіб від мурах у квартирі

Для ефективної боротьби з небажаними гостями необхідно підібрати хороший засіб від мурашок, яке допоможе не тільки позбутися, але й попередити їх повторне поява в будинку.

Для приготування описаної вище приманки на основі бури необхідно взяти пів чайної ложки розмеленої бури, додати її в м’ясний фарш або до якого-небудь іншого продукту, готову суміш розкладіть в місцях частого появи мурах .

Приманку на основі борної кислоти готують за таким рецептом: чверть столової ложки борної кислоти, 3 чайні ложки цукру, 2 чайні ложки меду розводять у склянці води і розливають у невеликі посудини або кришечки для банок. Цей розчин бажано помістити на мурашиної доріжці або в місцях їх найбільшого скупчення. Можна просто змочити в ньому шматочки хліба або печива, і точно також розкласти їх у різних місцях. Ефект використання таких приманок проявляється десь через місяць.

Ще один досить дієвий рецепт: потрібно змішати мед з хлібними дріжджами і залишити цю суміш на ніч. Від подібної годівлі мурахи загинуть «страшної» смертю — вони лопнуть.

Можна також використовувати спеціальні аерозолі, такі як Райд, Діхлофос, або Фронтлайн. Останній, до речі, діє і на клопів з тарганами.

Як варіант, можна спробувати суху суміш типу Регент. розвести її водою і окропити всі поверхні і місця найбільш частого появи мурах.

Ну, а якщо самостійно у вас нічого не вийде, то радимо вам звернутися в спеціальну компанію по боротьбі з домашніми комахами, вони-то точно зможуть звільнити вас від цієї напасті.

Вибір, звичайно ж, за вами, але пам’ятайте одне золоте правило, про яке в даній статті згадувалося не один раз — стежите за чистотою в квартирі і вчасно проводите дезінфекцію, це застрахує вас від появи нежданих сусідів.

Ще радимо ознайомитися з матеріалами:

Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.