Ці руді і чорні розбійники, незважаючи на свої мікроскопічні розміри, здатні принести господарям досить великі неприємності. Мурахи відшукують найменші щілинки і використовують їх, щоб пробратися в посуд з варенням та іншими солодощами, в одяг, постіль і білизну.

Вони можуть оселитися в електричному приладі, що часто призводить до короткого замикання.

Вони кусаються і потрапляють в тарілки з їжею.

Однак найбільшої шкоди від мурашок – це небезпека отруєння: адже ніхто не знає, де вони побували, перш ніж окупувати ваше житло, і які бактерії і мікроби принесли на своїх крихітних лапках.

Як вивести з квартири мурах? Сьогодні відома маса ефективних способів. Серед них кожен зможе вибрати найбільш підходящий для конкретної ситуації.

Перша дія, яку необхідно зробити, щоб вивести мурах з квартири, — з’ясувати, де знаходиться їх гніздо. Зробити це неважко, так як мурашки – комахи, які завжди рухаються по строго певних стежках, не відхиляючись від них ні на крок. Все, що вам потрібно зробити, — це простежити за їх пересуваннями.

Як вивести з квартири мурах за допомогою хімічних засобів

Вам допоможе елементарний дихлофос. Потрібно просто окропити цією унікальною рідиною виявлене у вашій оселі гніздо мурах. Після цього досить обробити спеціальним дрібному "Машенька" доріжки, по яких звикли плазувати ваші непрохані гості, і простір поблизу від гнізда.

Обережно! Дихлофосом не можна користуватися, якщо у вашій квартирі проживають вагітні жінки, а також люблячі всюди лазити маленькі діти й цікаві домашні тварини. У цьому випадку розумніше скористатися народними засобами.

Як вивести мурах з квартири народними методами

Сільські жителі виводять мурах точно так само, як сто і двісті років тому. Ці методи не менш ефективні, ніж дихлофос, тому має сенс взяти їх на озброєння.

Наприклад, вельми популярна приманка, яку легко приготувати, змішавши воду, буру, цукор і трохи борної кислоти. Досить "нагодувати" прийшли поласувати варенням мурах цим частуванням, щоб вони, повернувшись в гніздо, отруїли своїх родичів. Вмішайте в частування трохи сиропу або меду, щоб швидше подіяло.

Ще простіше – розвести трохи дріжджів у воді, додати цукор, варення або мед. Цією густою сумішшю потрібно наповнити дрібні ємності – хоча б кришки від пляшок і банок – і розставити їх там, де зазвичай люблять бродити мурашки.

Нарешті, можна вивести мурах з квартири, не вбиваючи бідних комах, а просто ввічливо відлякуючи їх. Вони підуть самі, як тільки відчують нестерпний для них запах соняшникової олії, часнику, соку лимона або петрушки. Чимось одним або декількома ароматами потрібно обробити краї посуду на кухні і мурашині доріжки. Через кілька днів у квартирі майже не залишиться мурах. Залишки бежавшей армії можна заманити в блюдечка з цукровим сиропом або просто підсолодженою водою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Ви можете ДОДАТИ СВІЙ коментар, відгук, запитання. Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 + двадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.