Як вивести гнид і вошей, питання досить делікатне, але для багатьох актуальне.

Делікатність проблеми в тому, що існує міф, ніби педикульозом страждають лише люди з нижчих верств суспільства, насправді від цієї напасті не застрахований ніхто. Якщо часто свербить голова, а на волоссі ви помітили білі шматочки, міцно прикріплені до коріння, не поспішайте подумки прощатися зі своєю шевелюрою, так як тут ми розповімо вам, як вивести гнид і вошей самими різними способами. Кожен вибере той, що виявиться йому до душі.

Як вивести гнид і вошей -Спосіб перший, радикальний.

Був час, коли діагноз педикульоз означав тільки один вихід поголитися наголо! Зрозуміло, ця методика і сьогодні є найкращою, але зважитися, на неї можуть далеко не всі. Яка жінка, замислюючись над тим як вивести гнид і вошей, що не сподівається зберегти свою красу, будучи власницею, наприклад, волосся до талії. Якщо, звичайно, мова не йде про полчищах комах в місцях їх проживання, в цьому випадку сбривание дійсно буде єдиним методом. І не забувайте вчасно обробляти місця укусів.

Як вивести гнид і вошей — спосіб другий, медикаментозний.

У сучасних аптеках представлена ​​велика кількість нетоксичних шампунів, спреїв і кремів від цих паразитів. Багато хто з них підходять і дітям і дорослим, достатньо лише купити такий засіб і повністю слідувати описаної в ньому інструкції. Можна порадитися з фармацевтом. Але недолік їх у тому, що у кожного своя особиста сприйнятливість і засіб, який допоміг одній людині не обов’язково допоможе іншому. Також, від вошей багатьом допомагають шампуні для собак і кішок.

Спосіб третій, косметологічний.

Ефективний засіб у боротьбі з педикульозом — фарбування волосся. Вона допоможе не тільки проти вошей, але також знищить гнид (яйця), зруйнувавши їх оболонку. Але це, зрозуміло, на любителя. Не кожен готовий експериментувати з власним кольором волосся.

Спосіб четвертий, народний.

Споконвіку від цієї неприємності застосовувався відвар пижма. Сушену пижмо можна придбати в тій же аптеці, коштує вона недорого. Заваріть 4 столові ложки на літр води, дайте відвару настоятися і помиєте їм голову. Але обережніше, пижмо дуже отруйна і потрапивши всередину у великих кількостях, може бути причиною отруєння.

Варто відзначити, що виведення вошей і гнид, є лише першим етапом лікування педикульозу. Для повного їх позбавлення та одужання, треба озброїтися частим гребінцем, які продаються в аптеках. Краще вибирати металевий гребінець. Іноді він йде в комплекті до засобів від вошей. Необхідно взяти білий паперовий лист і почати над ним вичісувати гнид. Ці процедури можна повторювати кілька разів.

Тепер ви знаєте, як вивести гнид і вошей, але велике значення має і профілактика появи цих паразитів. Для профілактики вошей, варто обов’язково поміняти постільну білизну, і все гребінці в будинку, а також стежити за чистотою одягу і тіла. Білизна стирається при дуже гарячої температурі, інакше від гнид не позбулися, можна його прокип’ятити або обробити спеціальним засобом, що продається в аптеці. Якщо педикульоз був підхоплений в дитячому саду, потрібно закривати групу на карантин і обробити дітей.

І ніколи не соромтеся звертатися за допомогою при виявленні гнид і вошей. Доброго вам здоров’я! Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 − семь =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.