Вельми делікатне питання про те, як вивести гнид і вошей, сьогодні цікавить багатьох людей. Делікатність даної проблеми полягає в тому, що існує міф, ніби педикульоз зачіпає тільки людей з нижчих верств суспільства. В дійсності, від цієї проблеми не застрахований ніхто.

Якщо у вас постійно свербить голова і на волоссі є білі шматочки, які міцно прикріплені до коріння, не варто поспішати прощатися з волоссям. Сьогодні ми поговоримо про те, як вивести гнид і вошей різними способами. Кожен зможе вибрати відповідний йому метод.

Радикальний спосіб вивести гнид і вошей

У минулі часи діагноз педикульоз значив тільки одне — потрібно голитися наголо. Природно, в наші дні ця методика також є кращою, але зважитися на це здатні далеко не всі. Яка жінка, замислюються про те, як вивести гнид і вошей, що не буде рада можливості зберегти власну красу і волосся. Якщо, звичайно, мова не йде про цілу армію комах в місцях їх проживання — тоді гоління буде дійсно єдиним способом. Також не забувайте про обробку місць укусів.

Медикаментозний метод вивести гнид і вошей

Сучасні аптеки володіють широким асортиментом нетоксичних шампунів, кремів і спреїв від даних паразитів. Більшість з них підходять і дорослим, і дітям, достатньо тільки придбати подібний засіб і точно слідувати інструкції. Також можна порадитися про застосування з фармацевтом. Недолік даних коштів в тому, що кожна людина має свою особисту несприйнятністю до того чи іншого препарату, так що засіб, яке підійшло одній людині, не обов’язково підійде іншому. Крім того, від вошей допомагають деякі шампуні для кішок і собак.

Косметологічний метод

Ще одним ефективним засобом у боротьбі з педикульозом є фарбування волосся, яка стане помічником не тільки проти вошей, але також допоможе знищити гнид (яйця), шляхом руйнування їх оболонки. Зрозуміло, цей спосіб на любителя, адже не кожен готовий експериментувати зі своїм волоссям.

Народний спосіб

Споконвіку від цієї недуги використовувався відвар пижма. Купити сушену пижмо можна в тій же аптеці і коштує вона сущі копійки. Заваріть чотири столові ложки на 1 літр води, потім дайте відвару настоятися і помийте їм голову. Потрібно бути обережним, пижмо вкрай отруйна і при попаданні всередину у великих кількостях, може викликати отруєння.

Потрібно сказати, що виведення гнид і вошей — це тільки перший етап лікування педикульозу. Повне позбавлення від них і одужання вимагає озброєння частим гребінцем, який можна купити в аптеці. Краще вибирайте металевий гребінець, до речі, він часто йде як доповнення до засобів від вошей. Треба взяти білий аркуш паперу і на нього вичісувати гнид. Повторювати дані процедури можна кілька разів.

Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 − 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.