На жаль, часто так відбувається, коли новий колір волосся нам не подобається, що ми його по іншому представляли на волоссі, що він взагалі змінив свій колір і це зовсім не той колір, який ви хотіли, або ваш перукар поквапив вас зі змиванням фарби або навпаки перетримав. Щоб не сталося в підсумку ви залишилися незадоволеними своїм новим кольором волосся і хочете вивести фарбу з волосся.

Варто сказати, що це можливо зробити тільки за допомогою нової фарбування волосся. Цей спосіб буде найшвидшим. Але тут я вам пораджу звернутися до фахівця, краще заплатити трохи більше звичного, але бути впевненим у тому, що колір виправлять на краще, а не зроблять ще гірше. Так як фарбований волосся перефарбовувати в інший колір повинен майстер, який знає структуру кольорів та їх сполучуваність, ну і волосся залишить ваші цілими.

Якщо ви фарбували волосся бальзамом, тобто не стійкою фарбою, а яким-небудь забарвлює шампунем або бальзамом. У цьому випадку, не раджу вам відразу бігти до перукаря і перефарбовувати волосся в інший колір, так як бальзам може змитися сам в найближчі пару тижнів. Але тут потрібно кожен день мити волосся. Ви можете кожен день наносити на волосся різні маски, які допоможуть зміцнити ваш волосся і потім кожен день мити голову. І масками волосся попітаете і бальзам зможете змити !!

Є ще одна фарба-хна! Ось вивести фарбу з волосся, пофарбованих хною неможливо! Хну також дуже складно зафарбувати в інший колір — знову ж зверніться до професіоналів, щоб не зіпсувати колір! Хна тільки зростається з волосся. Так що обережно з дослідами!

Відповів Vsevradost 1 місяць тому Поскаржитись Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 − 2 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.